Kolej na siłownię!

Letnią porą wyjdzie, co robiłaś zimową porą – mówi słynne stwierdzenie. Faktem jest, że przez szare, zimowe godziny wyczekujemy na ciepły wiatr, jednakże kiedy na zewnątrz śnieg, pozwalamy sobie na więcej tego,co jemy. Myślimy, iż skoro zakładamy rzeczy, spod których nie wychodzi oponka, to zlikwidujemy wszystko wraz z nadchodzącymi cieplejszymi dniami i po problemie, a podczas zimy potrzebujemy zapasów kalorii. Poniekąd jest to prawda, lecz wszystko trzeba robić z uwagą. Po świątecznej rozpuście jedzeniowej kluby fitness są wypełnione do granic możliwości, a to z powodu tego, iż większość myśli, iż to najlepszy moment aby zacząć spalanie z zapasów. To świetne myślenie, ale jeszcze lepiej, gdy nieprzerwanie ćwiczymy rzeźbę ciała. Ruch i zdrowa dieta to podstawa nie tylko świetnej sylwetki, lecz jednocześnie gwarancja zdrowia.

Najczęściej z końcem roku zerkamy w lustrzane odbicie i przygnębiamy się wynikiem. Gromady tłuszczu w każdym miejscu! W tym czasie chwilowo z wybawieniem przychodzi bielizna wyszczuplająca. Wspomoże zamaskować nadprogramowe zapasy i pozornie wysmukli sylwetkę. Miej świadomość jednak, iż to rozwiązanie chwilowe, byś czuła się smuklej nim zaczniesz ciągłe treningi. Czas zasuwa bez wytchnienia – niedawno leżał wszędzie biały puch, dzisiaj rozkwitają kwiaty, a za chwilę nadejdzie czas na piaszczysty wypoczynek w rytmie fal morza! Tam nic niczego nie zakamuflujesz- stroje kąpielowe podkreślają figurę, a więc kiedy masz zwisy – będzie wstyd. Przykro, żebyś spośród tylu stylowych fasonów była zmuszona założyć te, które przykrywają zdecydowaną większość figury.

Wyłącz laptopa, narzuć sportowe obuwie, zabierz pupila oraz biegnij do lasu – zapoczątkuj zmiany w tym momencie, byś za moment była o kilometr dalej!