Kompresory

Sprężone powietrze to drugie źródło energii w zakładach przemysłowych, po energii elektrycznej. Nie pozwól, abyś miał go za mało – zdaj się na nas.Bez sprężarek proces produkcyjny jest niemożliwy, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wszelkie klopoty związane ze sprężonym powietrzem odejdą w niepamięć.

Bezawaryjna praca kompresorów jest gwarantem sukcesu i rozwoju Twojej firmy. Przeglądy okresowe osuszaczy, kompresorów zapewnią osiągnięcie wymiernych korzyści związanych ze spadkiem zużycia energii elektrycznej, przestoju linii produkcyjnych.Wysoko wykwalifikowana i doświadczona grupa serwisowa jest w stanie sprostać najbardziej wyszukanym problemom występującym w pracy urządzeń sprężonego powietrza. Serwis sprężarek tłokowych to część z usług świadczonych przez Nasza firmę. Remonty stopni śrubowych jak również generalne remonty sprężarek.

Sprężarki powietrza renomowanej niemieckiej firmy Alup Kompressoren gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata użytkowania urządzenia. Regularne przeglądy sprężarek powinny być wykonywane w regularnych odstępach czasu przez wykwalifikowany personel.