Londyńska taksówka na wielkie wejście!

Londyńska taksówka to brytyjski symbol, który kojarzy się z angielską stolicą tak jednoznacznie, jak Big Ben, Pałac Buckingham czy słynne Tower. Czarne auto snujące się majestatycznie po londyńskich brukach na stałe wpisało się w pejzaż miasta, wzbudza zachwyt i pełni sprawnie swoją transportową funkcję.
Londyńskich taksówek jest wiele. Jednak najważniejszą, najbardziej popularną i najlepiej rozpoznawalną jest Austin FX4 – elegancki, czterodrzwiowy sedan, który w swoim przestronnym wnętrzu mieści aż pięciu pasażerów.
Austin FX4 jest wyjątkowy. Jego klasyczna linia stanowi od kilkudziesięciu lat ideał samochodowego wzornictwa, a funkcjonalność zaprojektowanego w 1958 roku modelu zadziwia po dzisiaj.
Nic więc dziwnego, że przestronny, symboliczny, budzący jednoznacznie pozytywne skojarzenia i niezwykle elegancki Austin FX4 to cenione auto do ślubu Lublin. Nie chodzi tu „jedynie” o styl, smak i brytyjski, klasyczny gust. Chodzi o połączenie funkcjonalności z urodą Austina, który – jako samochód do ślubu Lublin – sprawdza się po prostu doskonale. I tak, paradoksalnie właśnie przez ślubną popularność auta, wycofany z produkcji w chwili wykupienia marki przez chiński koncern Austin zyskuje dzisiaj drugie życie. Cóż, klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Zwłaszcza klasyczna londyńska taksówka, która wzbudza podziw pomieszany z zazdrością i gwarantuje, że wielkie wejście Młodej Pary będzie naprawdę wielkie!
Na szczęście, żeby zasmakować wyspiarskiej klasyki i poznać londyński styl nie trzeba dzisiaj opuszczać kraju. Wystarczy zamówić londyńską taksówkę, która idealnie sprawdzi się jako samochód do ślubu lub limuzyna dowożąca gości na wielki bal!