Magiczne schody z kostki

Pobudowałeś nowy domu i potrzebujesz schody z kostki? Nic prostszego wystarczy skontaktować się z firmą zajmującą się budowaniem schodów z kostki, a na pewno Twój dom nabierze całkiem innego wizerunku.

Schody z kostki, idealnie nadają się do upiększenia Twojego domu. Dodatkowo oprócz poprawy wizualnej zwiększa się bezpieczeństwo poruszania się po schodach z kostki gdyż są one antypoślizgowe, więc nie grozi nam upadek, gdy się po nich poruszamy, no chyba, że potkniemy się o własne nogi. Możliwość zaprojektowania i ułożenia kostki odpowiednio z projektem sprawia, że każde schody z kostki stają się unikalne. Bardzo często tradycyjne schody zastępowane są schodami z kostki. Co prawda koszt jest większy ale komfort poruszania się oraz czyszczenia wynagradza poniesione koszta.

Jak budowane są schody z kostki?

Przed przystąpieniem do realizacji najpierw wykonywany jest projekt wraz z doborem kostki. Następnie projekt szczegółowo omawiany jest z klinem, po zebraniu informacji nanoszone na projekt są poprawki, po czym ponownie konsultowany jest z klientem. Po 100% zaakceptowaniu projektu, następuje jego realizacja. Firmy pracują głównie na wylanych już schodach, jednak istnieje możliwość wylania schodów przez firmę. Schody z kostki odporne są na wszystkie warunki atmosferyczne. Ułożenie kostki na schodach odbywa się w 100% z zaakceptowanym projektem i trwa, to przeważnie około tygodnia w zależności o wielkości schodów i od tego czy trzeba je wylać czy też nie. Pamiętaj, że unikalność Twojego domu może zależeć w dużej mierze od schodów. Więc warto w nie zainwestować trochę funduszu, aby wyglądały i prezentowały się one na tle budynku jak najlepiej.