Małe Błonia czekają!

Osiedle Małe Błonia w Krakowie to nowoczesny i kameralny kompleks mieszkań. Wyjątkowa lokalizacja wśród obszarów naturalnej zieleni idealnie pasuje do ludzi, którzy cenią sobie połączenie miejskiego stylu życia z wypoczynkiem na łonie natury. Inwestorem jest krakowski developer Firma Bryksy, mająca ponad 30-letnie doświadczenie na rynku pierwotnym nieruchomości.

 


Małe Błonia to kompleks trzech niskich, trój kondygnacyjnych budynków, o nowatorskim, modnym kształcie. Całość osiedla została wykonana przez developera z najwyższą starannością doboru materiałów i dbałością o każdy szczegół. Prestiżowa lokalizacja mieszkań gwarantuje łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta takich jak np. parki czy obiekty sportowo-rekreacyjne.

Rynek pierwotny to same korzyści

Podstawową korzyścią zakupu mieszkania na rynku pierwotnym jest fakt, że jest one nowe i nieużywane. Poza tym zwykle oferty nieruchomości są tak bogate, że dużo łatwiej jest znaleźć interesujący metraż. Zazwyczaj też nowe mieszkania mają zdecydowanie wyższy standard. Korzystne jest także to, że obecnie zakup nieruchomości z rynku pierwotnego nie oznacza wydania fortuny. Rozważającym współpracę z developerem często przysługuje możliwość negocjacji ceny mieszkania oraz możliwość skorzystania z ofert promocyjnych lub uzyskania wysokiego rabatu. Dużą zaletą może być także atrakcyjność lokalizacji inwestycji.

Komfortowe mieszkania czekają

Termin realizacji inwestycji przypada na grudzień 2014 roku. To idealny czas, by bożonarodzeniowe święta spędzić w komforcie nowego mieszkania. W kompleksie Małe Błonie można znaleźć lokale o powierzchni od 35m2 przeznaczono na osiem specjalnych mieszkań z antresolą o metrażu od 86m2 do 110m2 z zielonym tarasem na dachu, skąd można podziwiać panoramę miasta. Lokale na piętrach posiadają balkony, zaś mieszkania na parterze zielone ogródki. Udogodnieniem dla zmotoryzowanych mieszkańców są dwupoziomowe garaże z miejscami parkingowymi. Przedsiębiorstwo Developerskie Bryksy zadbało również o zainwestowanie w ochronę obiektu. Bezpieczeństwo na osiedlu gwarantuje jego ogrodzenie, całodobowy monitoring oraz portiera.

Firma Bryksy to wielokrotnie nagradzany krakowski developer. Od ponad 30 lat króluje na rynku pierwotnym nieruchomości, gwarantując wysoki standard i profesjonalizm wykończenia budynków. Zaufanie, satysfakcja i zadowolenie klientów to priorytet dlaambitnej kadry Bryksy.

 

więcej na: http://www.bryksy.pl/