Najlepsze prezenty na każdą okazję

„Irys” to jeden z popularniejszych salonów galanterii skórzanej i bagażu w województwie łódzkim. Salon ten powstał z myślą o kobietach i mężczyznach poszukujących oryginalnych, wysokiej jakości artykułów skórzanych, bagaży itp. Każdy może znaleźć coś dla siebie, według upodobania czy gustu.

Firma „Irys” współpracuje z wieloma producentami znanych i lubianych marek, zarówno Polskich, jak i z zagranicznych. W salonie można znaleźć produkty takich firm jak: Samsonite, Lacoste, Timberland, Wojewodzic, Witchen, Puccini, JanSport, Verso i wiele wiele innych.

Właściciele notebooków poszukujący torby do laptopa na pewno z bogatej kolekcji salonu „Irys” wybiorą coś dla siebie. W salonie „Irys” każda kobieta może znaleźć torbę o jakiej zawsze marzyła, czy to w wymiarze małym czy dużym, noszoną na co dzień czy od święta. Poza tym sklep dysponuje dużą ilością produktów takich jak:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą salonów galanterii skórzanej i bagażu Irys w Łodzi. W salonie znajdziecie Państwo dużo asortymentu który z powodzeniem może służyć także jako prezent, upominek na każdą okazję. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu podjąć najlepszą decyzję zakupową.