Najnowsze Diety Dla Każdego

Dieta south beach Trwa tylko 2 tygodnie, jest jednak najtrudniejsza, najbardziej restrykcyjna. Podstawę diety plaż południowych w tym okresie stanowią niektóre warzywa i chude mięso. Największe kłopoty sprawia zazwyczaj konieczność rezygnacji z chleba i ziemniaków oraz wykluczenie nabiału. Nie można także pić napojów zawierających kofeinę, tzn. kawy, coca-coli, ale też herbaty. Brak nabiału oznacza odcięcie wapnia, dlatego warto go uzupełniać przyjmując ten minerał w tabletkach. Ponadto efektem pierwszej fazy odchudzania może być zmęczenie, wynikające z nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi. diety dzieje się tak, ponieważ spożywamy teraz pokarmy z tzw. niskiego poziomu indeksu glikemicznego, a więcte, które nie podnoszą lub podnoszą w niewielkim stopniu poziom glukozy we krwi po ich spożyciu.

Dolegliwości te powinny minąć po przystąpieniu do drugiej fazy. Pierwsza faza jest bez wątpienia najtrudniejsza, ale też jej efekty są najbardziej widoczne. W ciagu tych dwóch tygodni można schudnąć nawet 6 kg!

Dieta 1000 kalorii albo krótko mówiąc dieta 1000 to dieta, która dostarcza organizmowi w pożywieniu wszelkich niezbędnych składników nie przekraczając przy tym 1000 kalorii dziennie. Cała tajemnica tej diety to sposób na to by umieć sobie te kalorie przeliczać i nie przekraczać 1000 dziennie. Potrawy więc muszą być na tyle odchudzone aby można było poczuć, że się pojadło a zarazem nie przekroczyło dziennej normy. Niezbędna w tej diecie jest tu tabela kaloryczna, którą najlepiej wywiesić sobie na lodówce, aby wiedzieć z czego komponować najlepiej nasze posiłki. Jest to chyba najczęściej stosowana dieta na całym świecie, najbardziej znana i najbardziej bezpieczna dieta o ile oczywiście nie przesadzimy i nie zejdziemy z dziennej porcji kalorii poniżej 1000, ponieważ wtedy staje się już niebezpieczne takie odchudzanie.

Dieta kapuściana to dieta bardzo modna znana i szybka dieta. Jadłospis w tej diecie jest nieskomplikowany, a przygotowanie potraw bardzo proste. Dieta kapuściana znana jest także jako dieta szwedzka, dieta kalifornijska czy dieta kanadyjska. Stosowało już ją wiele gwiazd. Odchudzanie podczas tej diety nie wymaga wysiłku a już zwłaszcza dla tych, którzy lubią jeść kapustę. Ci, którzy stosowali tą dietę, mówią, że jest to nie tylko szybka dieta, ale i bardzo zdrowa, kapusta bowiem ma wiele cennych witamin. A więc schudnij dzięki kapuście. Możesz
szybko schudnąć jedząc kapustę. W ciągu tygodnia można schudnąć nawet do 4-5 kilogramów.

Dieta Kopenhadzka jest dietą ekstremalną – tzw. dieta ostatniej szansy, trzynastka. Stosuje się ją przez 13 dni i tylko 13 dni. Nie wolno stosować jej dłużej, gdyż na pewno źle to się odbije na naszym zdrowiu. Nie można jej stosować częściej niż raz na dwa lata. Bardzo ważne jest by nie złamać zasad diety i ściśle trzymać się opracowanego jadłospisu. Zatem jakikolwiek batonik czy piwko może całkowicie zniweczyć naszą dietę. W trakcie diety można schudnąć od 4 do 8 kg, sama więc oceń czy efekt wart jest tych 13-stu dni poświęceń i wyrzeczeń. By łatwiej przejść przez rygor diety poleca się picie ok. 2l płynów dziennie (można z dodatkiem cytryny czy natki pietruszki) – poprawia trawienie, wypełnia żołądek – daje nam uczucie sytości.
Dieta Kopenhadzka zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniu możesz jeść normalnie bez obaw tycia przez pierwsze dwa lata. Jeżeli diety przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu.