Najpiękniejsze zakątki Polski dla zakochanych

W życiu każdej pary przychodzą chwile, które chce się celebrować w miejscach naprawdę wyjątkowych, związanych z dobrymi wspomnieniami lub takich, w których te dobre wspomnienia dopiero mają zacząć ożywać, stawać się realnością. Takie scenerie oraz pozytywna atmosferę znajdziesz najczęściej właśnie w górach, których majestat sprzyja podniosłym chwilom.


Jakie góry wybrać?

Jeśli chcecie być sami i mieć pewność, że absolutnie nikt nie będzie was niepokoił, a na szlakach górskich czy podczas zwiedzania jakiegokolwiek zabytku nie będziecie stać w niewyobrażalnych kolejkach, wypróbujcie Karkonosze, szczególnie jeśli myślicie o weekendzie we dwoje, będzie to jedno z najlepszych możliwych miejsc do wyboru.

Karpacz noclegi – drogie czy nie?

Nie trzeba się martwić również wygórowanymi cenami. Te najtańsze noclegi po sezonie będą kosztować nie więcej jak piętnaście złotych od osoby, w sezonie oczywiście nieco więcej. Nie trzeba więc celebrować ważnych chwil w mało odpowiednich miejscach – niedrogie, ale zdecydowanie lepsze będą niewielkie pensjonaty, w których znajdziecie przytulne i przestronne pokoje z możliwością zamówienia romantycznej kolacji czy śniadania do łóżka.