Nasza przygoda z kotami rasowymi…

Historia z kotami zaczęła się dzięki naszym małym córeczkom, gdyż to one bardzo zapragnęły mieć małego kotka. Po długich poszukiwaniach zamieszkała u nas malutka koteczka perska arlekin czarny szylkret z białym Pani Ewy Studzinskiej. Zakochaliśmy się w niej od pierwszego wejrzenia. W domu nazwaliśmy ją, YOSHI, bo takie imię planowaliśmy dla Naszej Koteczki. Jest kochanym urwisem i wielką indywidualistką.Jeszcze zanim zdecydowaliśmy się na zakup pierwszego koteczka w naszym domu zawsze, od dosłownie niepamiętnych lat, były jakieś zwierzątka, a to psy, a to kanarki, patyczaki i rybki. Nasza wiedza o kotach, o kotach rasowych w szczególności, była bardzo, ale to bardzo uboga i w zasadzie sprowadzała się, do tego, że dawaliśmy wiarę przeróżnym mitom, plotkom i innej maści stereotypom. Jak się później okazało, zdecydowana większość z nich, ba, wszystkie były absolutnie nieprawdziwe! Yoshinka nie mieszkała długo sama. Po miesiącu przybyły do naszej rodziny kolejne koty rasowe, dwuletnia kotka perska blue-cream. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcie, stwierdziliśmy, że musi być nasza.

Nasze kotki, kocięta koty rasowe wychowywane są razem z dziećmi, a więc z miłością mają do czynienia na każdym kroku – czasami aż ze zbyt wielką miłością. Mamy nadzieje, że kocięta urodzone u nas będą tak samo słodkie i kochane jak ich mamusie.

kocięta na sprzedaż

Teraz, gdy jesteśmy właścicielami własnej hodowli kotów rasowych (Koty rasowe kocięta perskie exotyczne colourpoint SEHANA*PL ) te wszystkie mity i totalnie krzywdzące koty opinie miedzy bajki możemy sobie włożyć. Okazało się, bowiem, iż kot w naszym domu wcale niczego negatywnego nam nie zaserwował – po prostu jest tak, jak było uprzednio, a więc: czyściutko, schludnie i pachnąco. Koty stały się dla nas pełnoprawnymi członkami naszej rodziny ( z przywilejami i obowiązkami także) i jesteśmy z tego to powodu bardzo, ale to bardzo szczęśliwi. Kocie problemy, te duże i te maleńkie, stały się i naszymi problemami. Serdecznie zapraszamy na naszą internetową stronę hodowla kotów rasowych SEHANA*PL, a na niej na bogate galerie zdjęć, a zatem: koty rasowe, koty perskie, koty egzotyczne, kocieta perskie, kocięta na sprzedaż. Można na tych stronach także znaleźć wiele ciekawych linków, zerknąć sobie na ciekawe strony hodowle kotow rasowych.