Nowoczesne panele dźwiękochłonne Stillwal, Topakustic, Climatic. Ekrany dźwiękochłonne

Elegancka i skuteczna izolacja akustyczna do wyciszania ścian i sufitów panelami dźwiękochłonnymi. Skuteczne pochłanianie dźwięku, miła dla oka stylistyka paneli, zróżnicowane średnice otworów uzależnione od potrzeb akustycznych, a także automatycznie klimatyzowane lub ogrzewane panele. Doskonale sprawdzają się w salach publicznych, teatrach, kinach, obiektach sportowych, studiach filmowych i nagraniowych również w biurach i mieszkaniach. Polecana izolacja akustyczna: Topakustik, Ledwood, Climatic, Stilwall oraz inne. Naszą ofertę można wyrazić w paru słowach: panele akustyczne, ekrany akustyczne i wyciszenia oraz inne materiały dźwiękoszczelne, czy dźwiękochłochłonne. Oferta dotyczy projektowania, sprzedaży elementów wyciszających i ich montażu, konsultacji dotyczących akustyki.

Panele akustyczne Topacustik eco to modułowa konstrukcja podwieszanych paneli ściennych i sufitowych. Nada każdemu pomieszczeniu nowoczesny styl i nienaganny komfort akustyczny. Może być wykończony listwami brzeżnymi, ze zróżnicowaną ilością, rozkładem i wielkością otworów dźwiękochłonnych, w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności akustycznej dla fal o zróżnicowanych długosciach, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki wyglądu. System jest produkowany w czterech kolorach: aluminium, biały, buk i klon. Pozostałe opcje kolorystyczne są dostępne na życzenie. Topakustik jest prosty w montażu i dzięki temu niedrogi. W miejsce okładzin naturalnych, a więc niszczących lasy i tym samym cenną przyrodę, zastosowano okładziny sztuczne. Ich kolor jest jednorodny i brak jest przebarwień, które pojawiaję się w okleinie naturalnej. Również parametry dźwiękowe są porównywalne jak przy okleinach naturalnych.

Panele akustyczne Climatic mogą być automatycznie klimatyzowane lub ogrzewane. System, który ogrzewa zimą, schładza w lecie i poprawia akustykę sali. Niezły klimat, wysokiej klasy estetyka. W Climactic, jeden system realizuje funkcje ogrzewania w zimie tudzież klimatyzacji w lecie, przy jednoczesnej poprawie wyciszenia pomieszczenia. Z racji prostoty łączeń pomiędzy panelami uzyskano możliwość prostej, szybkiej i sprawnej instalacji. Bardzo dobra stylistyka i modułowa konstrukcja umożliwiają na stosowanie Climatic w salach o najróżniejszych wielkościach i składanie zarówno na ścianach, jak i sufitach.

Panele akustyczne Stillwall w dowolnych proporcjach i barwach, nieszablonowym wzornictwie, przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Umożliwiają wysoki komfort życia, komfort pracy.