Off Road 4X4 w Kazimierzu Dolnym

Specjalizujemy się w organizacji imprez off-road. W naszej ofercie znajdziesz min. szkolenia off-road (szkoła off road), wypożyczalnia samochodów terenowych, imprezy firmowe jedno i kilku dniowe a przede wszystkim wielodniowe wyprawy  4×4.Na imprezy off road weekendowe polecamy szczególnie Roztocze, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lasy w okolicach Janowa Lubelskiego, Mazury, Bieszczady gdzie mamy sprawdzoną bazę noclegową i przygotowane ciekawe trasy.

Wyprawy 4×4 organizujemy dla osób indywidualnych, dla instytucji jak i dla firm. Jako główny kierunek naszych wypraw wybraliśmy : Maroko, Ukraina, Czarnogóra, Albania, Rumunia, Australia, Madagaskar oraz wiele innych kierunków, które odbywają się po potwierdzeniu ilości uczestników . Dwa razy w roku odbywają się dalekie ekspedycje samochodami terenowymi. Miejsce i czas uzależnione jest od naszych sponsorów i patronów medialnych.

Nasza flota to w większości samochody wyprawowe Land Rover Defender, Land Rover Discovery a także Toyota Land Cruiser, Nissan Patrol.Do naszych ekspedycji możesz dołączyć się ze swoim autem a także możesz wykupić pojedyncze miejsce na wyprawie.
Zapraszamy również do udziału w imprezach łączących offroad, jachty, kajaki, nurkowanie. Nasza kadra to specjaliści w swoich dziedzinach.Jako wieloletni organizator wypraw zapewniamy super zabawę ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Ekipa imprezy4x4.pl zaprasza na wyprawy off road !!!