Plastic Surgery

U Diany po urodzeniu dziecka zaszły poważne zmiany w wyglądzie jej piersi. Nigdy nie miałam dużych piersi, ale po porodzie mój biust zaczął przypominać dwa guziki wspomina kobieta. Pomimo, że wcześniej była gorącą przeciwniczkom wszelkiej ingerencji skalpela w ludzkie ciało coraz częściej zaczęła zastanawiać się nad zmianą swoją wyglądu.W tych trudnych chwilach z pomocą przyszedł jej mąż. Znalazł w Internecie stronę niezależnego eksperta chirurgii plastycznej i postanowił umówić żonę na konsultację medyczną. Ostatecznie Diana zdecydowała się na zabieg powiększenia piersi.

Efekt kosmetyczny powiększania piersi jest trwały. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że protezy piersi nie mogą być uznane za implant do końca życia. Oznacza to konieczność ich wymiany z różnych przyczyn u pewnej części pacjentek po upływie kilkunastu lat. Należy też uwzględnić fakt, iż wraz z upływem czasu w wyniku naturalnego procesu starzenia oraz pod wpływem karmienia piersią lub gwałtownych zmian wagi ciała kształt biustu może ulec niekorzystnej zmianie wymagającej chirurgicznej korekcji.

Zmniejszenie piersi

Według ostatnich badań 20 % kobiet zmaga się z problemami zbyt dużego biustu. Jak wiadomo nadmierny rozmiar piersi może być nie tylko przyczyną problemów natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Duży biust powoduje często bóle i skrzywienia kręgosłupa utrudniając tym samym codzienne, aktywne życie kobiety. Przerost piersi może wystąpić po okresie karmienia lub po prostu z wiekiem. Zdarza się też u bardzo młodych pacjentek jako cecha wrodzona.

Liposukcja brzucha u mężczyzny

W mojej rodzinie każdy mężczyzna od wielu pokoleń zmagał się z tzw. efektem jojo. Nabrzmiały brzuch był zmorą mojego dziadka, a później ojca. Kiedy skończyłem 30 lat zauważyłem, że i ja mam coraz większe problemy z zapinaniem spodni, które do tej pory wydawały się za luźne. Po uszczypliwych docinkach mojej żony zdecydowałem się coś z tym zrobić. Namówiłem kilku kolegów i zaczęliśmy raz w tygodniu odwiedzać okoliczna siłownię a potem laser surgery.
Liposuction jest to zabieg polegający na usunięciu pokładów tłuszczu z takich miejsc jak: brzuch, pośladki, uda, ramiona, łydki. Trzeba jednak podkreślić, że liposukcja nie jest metodą leczenia otyłości, nie ma również wpływu na jędrność skóry, co jest istotne w przypadku leczenia cellulitisu. Główną ideą odsysania tłuszczu jest więc przede wszystkim modelowanie kształtu ciała.

Pomniejszanie piersi.

Ela 28 letnia sekretarka z Bydgoszczy od 17 roku życia miała ciągle ten sam problem bardzo duże piersi. Od początku odczuwała w związku z tym bardzo duży dyskomfort, który w miarę upływu lat stawał się coraz bardziej kłopotliwy. Na zajęciach z wychowania fizycznego nie mogła poruszać się tak sprawnie jak jej koleżanki. Za każdym razem czuła jak jej całe ciało się kołysze. Miała też ogromne problemy z dobraniem odpowiedniego stanika. W pracy i na ulicy wszyscy bezwiednie kierowali swój wzrok na jej imponujące piersi.

Korekcja brzucha

Alicja Wilczek 47 letnia mieszkanka Wrocławia parę lat temu urodziła swoje ostatnie dziecko. Pomimo komplementów prawionych jej przez małżonka Alicja czuła się coraz gorzej w związku z jej mocno obwisłym ciałem, które było wynikiem kilku porodów. Najgorzej wyglądało to w okolicach brzucha oraz piersi. Podłamana kobieta postanowiła, że coś z tym zrobi.

Korekcja fałdy skóry brzucha

Elżbieta Janik pracowała bardzo ciężko, by zrzucić swoją wagę, którą przybrała po trzech przebytych ciążach. Nie była jednak nic w stanie zrobić z nadmiarem skóry nagromadzonej w kilku miejscach. W końcu postanowiła poprosić o pomoc cosmetic surgery. Odbyła wstępną konsultację po której nie miała już wątpliwości, że chirurgia plastyczna to najlepsze rozwiązanie. Zdecydowałam się na operacje plastyczne, gdyż zdałam sobie sprawę, że ani intensywne ćwiczenia, ani nawet najbardziej wyrafinowana dieta nie są w stanie mi pomóc uzasadniła swoją decyzję Ela.