Popularne w internecie

To że w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, to chyba każdy dobrze wie i nikt temu nie zaprzeczy. Przy obecnym zaawansowaniu wyszukiwarek sieciowych, nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem niezbędnych wiadomości. Problem powstaje jednak, jak należy napisać w biznesplanie jakie tematy najczęściej interesują użytkowników. Stoję właśnie przed tym zadaniem – ustalenia czy temat : Projektowanie domów jest popularny w internecie. Wszystko po to, żeby określić, czy moje przedsięwzięcie będzie dochodowe.

Wymyśliłem sobie, że wykonam całą gamę portali internetowych na przeróżne tematy – ma się rozumieć tematy, którymi żyją ludzie. W sumie docelowo mam zrobić po 30 portali na konkretne tematy. W ten sposób stworzę konsorcjum witryn, na których będę zamieszczał reklamy i dzięki temu będę zarabiał pieniądze. Takim najważniejszym tematem na który chcę położyć nacisk, to : katalog stron

Jestem pewien, że dobrze zaprojektowane i dobrze wykonane takie strony po okresie około 8 miesięcy zaczną przynosić dochody na swoje utrzymanie. Aby to zrobić potrzebuję w tym celu zakupić około 3 serwerów. Na to potrzebny mi jest kredyt z banku. W tym celu zbieram wszelkie wiadomości na ten temat, żeby umieścić w biznesplanie.

Jak na złość, bank chce być mądrzejszy i podważył moje plany, które im omówiłem. Jakiś wszechwiedzący analityk zasugerował, że to niewykonalne, żeby tak prosta tematyka jak : kursy mogła przynosić jakiekolwiek zarobki. Nie załamuje się jednak. Ufam, że nowe materiały jakie zbiorę będą w stanie przekonać bankowców. Ekstremalnie zmienię ten niemądry bank, na taki w którym zrozumieją mnie.