Producent Narnii "Savvy"

Walden Media zatrudniło Karen Janszen do adaptacji książki dla młodego odbiorcy „Savvy”, autorstwa Ingrid Law. Oddział wydawniczy Walden niedawno wydał tę książkę wspólnie z Penguin Young Readers Group.Historia opowiada o rodzinie posiadającej super moce. Law, która do dziś mieszka w przyczepie, otrzymuje świetne recenzje za swoją pierwszą powieść. Penguin przez tydzień umożliwiło ściąganie ebooka. Promocja zakończy się z dniem dzisiejszym. Recenzja zbiera bardzo dobre.

Jak inne projekty Walden, „Savvy” ma być rozprowadzane przez 20th Century Fox. Niedawno pisaliśmy także, że Walden Media będzie znów współpracować z producentem „Opowieści z Narnii”, Markiem Johnsonem, by razem opowiedzieć prawdziwą opowieść o grupie ludzi i zaprzęgowych psach. Recenzja wkrótce na fdb.pl.

Tak prezentuje się książka:

Mibs Beaumont ma stać się nastolatką. Już sam ten fakt jest dostatecznie przerażający, tymczasem 13 lat to również wiek, w jakim u Beaumontów ujawnia się moc. Jeden z jej braci potrafi wywoływać huragany, drugi umie tworzyć elektryczność, jej moc ma być potężna… i pozytywnie ekscytująca.