Pudełka kartonowe

Secural s.c. na polskim rynku opakowań działa już od od piętnastu lat. Wyprofilowaliśmy się na krótko- i średnio-seryjne wytwórstwo opakowań tekturowych. Specjalizujemy się także w dystrybucji tworzyw opakowaniowych.

Świadczymy także prace opakowywania i zamykania opakowań blistrowych. Tego typu opakowania są powstają jako efekt złączenia tektury z grubą foliową powłoką, którą przyczepiamy do kartonu drogą zgrzewania. Wykonujemy również prace tyczące się przygotowania stosownego oprzyrządowania służącego do pakowania. Jest również opcja realizacji usługi z dostarczonych przez zlecającego usługę materiałów opakowaniowych (np. tekturki z nadrukami).

Obok typowych pudeł tekturowych zaangażowaliśmy się również w produkcję opakowań kaszerowanych. Kaszerowanie bazuje na oklejaniu tektury falistej, zadrukowanymi lub nie, cienkimi płatami papieru. Wykonujemy paralelnie propozycje graficzne jak i realizujemy wydruk oklein.

Oferujemy dodatkowo nasze kaszerowane opakowania tekturowe, których kupno może być motywowane jedynie przesłankami estetycznymi. Pięknie zadrukowane kartonowe pudełko jest w stanie uatrakcyjnić i ożywić każdą przestrzeń.

Proponowane przez nas opakowania tekturowe spełniają funkcję ochronną przed zniszczeniem produktu. Należy napomknąć także o następnej istotnej funkcji opakowania, a mianowicie – marketingowej. Przeto jeśli zamierzamy nakłonić klientów do zakupu naszego wyrobu, szczególnie ważne jest żeby opakowanie, było wykonane w sposób profesjonalny i przyjemny dla oka.