Śliczne piersi dla każdego

Z badań przeprowadzonych ponad rok temu na Śląsku wynika, że blisko połowa pacjentów decyduje się na zabieg, żeby ładniej wyglądać, a prawie co piąty, bo spełnia marzenie. 8,4 proc. zrobiło operację ze względu na partnera, a 7 proc. liczy, że właśnie dzięki zabiegowi kogoś sobie znajdzie.Nowe techniki plastyczne, wśród nich jednoczasowa rekonstrukcja piersi, zapewniają znakomite wyniki i osiągnięcie oczekiwanej zmiany wyglądu. Istnieje wiele możliwości rekonstrukcji piersi. Wybór metody zależy od licznych czynników m.in.: cost implants, stanu zdrowia, budowy ciała, wielkośći piersi.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu częściowym. Po zabiegu wymagane jest od kobiet noszenie przez pewien okres specjalnie dobranego stanika celem unieruchomienia piersi i prawidłowego ulokowania implant. Szwy usuwane są po kilku dniach od operacji. Nie wolno spać w pozycji na brzuchu i boku. Zalecane jest ograniczenie aktywności fizycznej przez okres 6 tygodni.
Plastyczne powiększanie pośladków wykonuje się na dwa sposoby: za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej lub implantów. W technice przeszczepu w pośladki wstrzykiwana jest tkanka tłuszczowa uzyskana w procesie liposukcji z innej części ciała. Jeśli pacjent nie posiada odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej, powiększanie pośladków można wykonać przy użyciu implants, wykonanych z silikonu twardego lub bardziej miękkiej formy soli fizjologicznej w torebce.

W tym celu każda dziewczyna uczestniczy w konkursach piękności, [link]facelift[/link, które zapewniają jej stały dopływ gotówki niezbędnej do regularnych zakupów i imprez w nocnych klubach. A że odpowiedni wygląd to podstawa, gracze zobligowani są, żeby w siebie inwestować wydając na ten cel mnóstwo pieniędzy.
Po zabiegu obowiązkowe jest noszenie specjalnego biustonosza lub stanika typu sportowego o dużej elastyczności (np. firmy Triumph). Niezależnie od biustonosza konieczne jest, przez czas 15 dni noszenie bandaża elastycznego, mocujacego implanty w ostatecznym ułożeniu.

Częste wykonywane zabiegi estetyczne u osób w wieku 18 lub mniej lat to: peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, depilacja laserowa, kosmetyka odstających uszu oraz plastyka nosa. Ludzie w wieku 35-50 lat stanowią większość bo czterdzieści cztery % pacjentów poddających się zabiegom kosmetycznych.

Obecnie chirurgia plastyczna to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się dziedzina chirurgi. Starożytnie dokonany wewnątrz niej podział na chirurgię estetyczną i rekonstrukcyjną obowiązuje także dzisiaj. Pierwsza z nich zajmuje się ulepszaniem, druga zaś odtwarzaniem, surgery i rekonstrukcją ciała pacjentów oszpeconych, poparzonych czy okaleczonych w wypadkach.