Strona internetowa dla Ciebie

Quality wyjdzie dopiero w praniu, czyli gdy witrynę zacznie odwiedzać coraz więcej ludzi albo jak zaczniemy pozycjonować. Właśnie… wtedy bardzo szybko zaoszczędzone pieniądze zawsze warto znać: Webmaster – osoba tworząca site. SERP – lista z rekordami w wyszukiwarce, Link sponsorowany – opłacona pozycja, np adłords albo adkontekst (różne firmy, różne nazwy) Site – Kolokwialna nazwa strony internetowej, Pozycjonowanie – wysiłki, aby Twoja strona była odnajdowana na frazy, które Cie interesują.
To chyba jedyna taka branża, w której są tak zróżnicowane ceny. Często wiem od moich Klientów z Gdyni, że sprzedali mu stronę internetową za 20zł. następne jest wielkie zdziwienie jak okazuje się, że firma dobra zrobi prawie identycznie za 10 razy tyle. Ważne tutaj słowo prawie.

Projektowaniem stron WWW zajmuje się wiele firm w naszym kraju. Jedne wykonują usługi z dużą dozą profesjonalizmu, inne tworzą młodzi (bardzo) ludzie promujący swoje usługi na Allegro.

Teraz może trochę o lokalizacji. Niby Internet to nieograniczone możliwości kontaktu na odległość, ale jednak kontakt z osobami odpowiedzialnymi za stronę osobisty to całkowicie co innego. Jeżeli Twoje miasto to Gdańsk to polecam firmę VS.