Technologie dotykowe

Nowoczesność zawsze pociągała ludzi. Niezależnie od tego, co się pod tym terminem kryło, ludzkość w każdej epoce kochała wszelkie nowinki, innowacje oraz odkrycia. Nie inaczej jest dzisiaj; wrzucamy na dno szuflady całkiem dobre jeszcze telefony tylko dlatego, że posiadają fizyczną klawiaturę, wymieniamy wypukłe telewizory na płaskie, a potem płaskie na wklęsłe. Nie ma sensu walczyć z tym trendem, warto natomiast przyjrzeć mu się bliżej i, w miarę możliwości, wykorzystać go do własnych celów.


Pierwsze wrażenie

Podobno na zrobienie pierwszego wrażenia mamy zaledwie kilka sekund. W tym czasie większość potencjalnych klientów decyduje, czy stanie się faktycznymi klientami,, a większość kontrahentów podejmuje nie całkiem jeszcze świadome decyzje o podjęciu (lub nie) współpracy z nami.

Mając to na uwadze, warto zadbać o odpowiednie pierwsze wrażenie, prezentując ludziom nasza ofertę w nowoczesnej, dotykowej formie. Niezależnie od tego, czy chcemy wywrzeć wrażenie na klientach, kontrahentach, czy tez uczestnikach konferencji, zawsze będzie ono lepsze, jeśli tradycyjny rzutnik zastąpimy ekranem multimedialnym, zaś papierowe ulotki – dotykowym infokioskiem.

Efektowna efektywność

Noworodek poznaje świat przez dotyk; zupełnie dorosły człowiek, uzbrojony przez naturę w szereg innych zmysłów, wciąż pozostaje wierny tradycji i zanim coś kupi, lubi to wziąć do ręki. Dlatego właśnie wyszkoleni sprzedawcy nalegają, abyśmy przetestowali ich produkt na własnej skórze: przymierzyli biżuterię, przejechali się samochodem, czy wreszcie popstrykali przełącznikami jakiegoś urządzenia. Nie zawsze jednak taka forma prezentacji jest możliwa – w przypadku, gdy oferowanym przez nas produktem jest usługa lub rzecz niematerialna (np. program komputerowy), nie sposób tego pomacać i spróbować, czy dobrze leży. W takim przypadku szczególnie warto postawić na przyjazną, prostą, a jednocześnie super nowoczesną formę prezentacji, jaką jest wykorzystanie technologii dotykowych. Prezentując swoją firmę lub osiągnięcia w ten sposób nie tylko robimy wrażenie na odbiorcach, ale też zostawiamy daleko w tyle konkurencję i wyrastamy na lidera w swojej branży. Dotykowe technologie umożliwiają efektowne, a przede wszystkim skuteczne przekazanie zamierzonych przez nas informacji, zaś możliwość indywidualnego dostrojenia ich do naszych potrzeb sprawia, że za każdym razem wydają się szyte na miarę.

Videofonika

Jednym z liderów rynku dostarczania nowoczesnych technologii multimedialnych jest firma Videofonika. W zależności od naszych potrzeb i wymagań, firma dostarcza rozwiązań w optymalny sposób dobranych do charakteru spotkania i ilości osób, którym chcemy zaprezentować naszą ofertę, osiągnięcia lub produkty.

Możemy więc zdecydować się na prezentację z użyciem monitorów dotykowych V-SCREEN, a także ścian lub stołów multimedialnych. Każda z tych opcji posiada bardzo szerokie możliwości adaptacji, zaś dzięki wsparciu fachowców z Videofoniki, obsługa tych zaawansowanych technicznie urządzeń będzie dla nas i naszych odbiorców dziecinnie prosta i intuicyjna.

Źródło: VideoFonika.pl – producent m.in ekranów dotykowych oraz nakładek dotykowych