Telefon dla dzieci aQooQoo loco

Będąc w pracy często zastanawiamy się, co teraz robi nasze dziecko. Czy opiekunka, która z nim przebywa, traktuje go z należytą opiekuńczością i czy nie dzieje mu się krzywda. Od teraz na wszystkie te pytania i wątpliwości z odpowiedzią przychodzi nam telefon aQooQoo loco.

Ten niewielkich rozmiarów aparat jest wyposażony w wytrzymałą baterię, która z powodzeniem wystarczy nam aż siedem godzin rozmów. Dwucalowy wyświetlacz oraz pięć intuicyjnych przycisków sprawia, że z jego obsługą poradzi sobie nawet małe dziecko, dzięki czemu możemy mieć pewność, że jest to zakup na miarę możliwości naszej pociechy. Dzięki aQooQoo loco możemy mieć całkowitą kontrolę nad bezpieczeństwem naszego smyka, nawet wtedy, gdy będziemy w pracy czy wyruszymy w podróż służbową. Możliwość zdefiniowania 22 numerów telefonów oraz usługa lokalizacji GPS zapewnia wszystkim rodzicom stały nadzór nad osobami, z którymi nasze dziecko rozmawia oraz miejsc, w których się znajduje. W jaki sposób? Rodzic po wysłaniu wiadomości tekstowej do swojego smyka w odpowiedzi dostaje informację z linkiem do mapy, która pokazuje dokładną lokalizację, w jakiej się w danej chwili znajduje. AQooQoo loco został wyposażony w funkcję podsłuchu, co w szczególności podoba się rodzicom, którzy swoje pociechy oddają pod opiekę opiekunek. Po wysłaniu odpowiedniej wiadomości tekstowej, rodzic automatycznie uruchamia głośnik w telefonie, co jednocześnie umożliwia mu podsłuchiwanie, co dzieje się w otoczeniu dziecka. Jest to bez wątpienia ogromna zaleta, jaką charakteryzuje się omawiane urządzenie. Niepozorny aQooQoo loco spełni wszystkie oczekiwania rodziców, dla których bezpieczeństwo szkrabów jest rzeczą najważniejszą. Nie bez powodu przyjęło się, że jest to aparat stworzony z myślą o obawach i wątpliwościach, jakie dręczą wszystkich pracujących opiekunów oraz tych, którzy stoją przed zamiarem zakupu pierwszego telefonu komórkowego dla dziecka. Koszty rozmów znacznie przekraczające możliwości finansowe rodziców, ryzyko kradzieży czy ewentualne kontakty z nieznajomymi osobami – to zagrożenia XXI wieku, z którymi zmagać się muszą wszystkie osoby mające dzieci.
Musimy jednak pamiętać, że aQooQoo loco to telefon dla najmłodszych użytkowników. Jeśli zakupimy go dziesięciolatkowi, z pewnością w odpowiedzi nie dostaniemy nic poza słowem krytyki. Urządzenie nie posiada ani aparatu telefonicznego, ani odtwarzacza audio czy gier, które umilą czas podczas jazdy do szkoły