Telefon w piosence Republiki

Ciągle jeszcze wypominam kultową przyśpiewkę „telefony” zespołu Republika. Jednak niewiele kto zdaje sobie sprawę że natchnieniem, dla tego zespołu były prastare telefony. Rynek od tego czasu wysoce się zmienił, a w swoistości tytułowe aparaty telefoniczne, które z kilogramowych cegieł zastąpiły się w małe, gładkie, wytworne i eleganckie komórki.
Kto by zastanawiał się aby teraz używać budy telefonicznej, której w treści rzeczy jest coraz mniej na naszych drogach. Coraz miej ludzisków posiada też w bloku telefony stacjonarne, a wiąże się to tak w rzeczywistości z zwiększającą się liczbą opłat, przy rozmowie przez telefon stacjonarny.
Dlatego coraz więcej osób woli tanie rozmowy przez komórkę, które oferują operatorzy GSM. Rozmowa w sieci jest zawsze darmowa i korzystna. Komórki wyszły do nas z zamiarem lepszego życia. Dzięki nim tak naprawdę potrafimy w każdej chwili zamówić karetkę na pustkowiu, kiedyś pewnie osiągało by do tragedii.
Choć ludzie wolą jeszcze tańszą alternatywę dzwonienia – a odnośnie voip. Rozmowy internetowe są coraz tańsze i bez porównania popularne pośród ludzi. Mimo potrzeby uwiązania to aparatu i miejsca w przypadku voip, to jednak jest zwycięzca w skali tanich rozmów światowych.
Więc wybór operatora, typu aparatu telefonicznego, oraz namysłu na temat zmian w telefonii pozostawiam wam drodzy słuchacze.