Telemarketing

Czy wiesz już ile może ci dać telemarketing? Telemarketing jest jednym z bardziej efektywnych sposobów dotarcia do klientów. To również możliwość poprawienia jakości ich obsługi. Przekonaj się!Czy wiesz, że telemarketing może pomóc w zwielokrotnieniu Twoją sprzedaży bez ponoszenia olbrzymich kosztów na tradycyjną reklamę? Czy wiesz, że telemarketing, bezpośredni kontakt telefoniczny jest najskuteczniejszą metodą przedstawienia klientom zalet swoich towarów lub usług?

Wyobraź sobie, że dysponujesz bazą kilku tysięcy potencjalnych klientów. Czy chciałbyś mieć narzędzie klasy CRM, które wspomoże telemarketing, umożliwi Tobie lub Twoim pracownikom realizację nawet kilkudziesięciu telefonów w przeciągu jednej godziny? Jako rezultat każdej rozmowy, przy pomocy kilku kliknięć myszą wysyłasz swoją ofertę do Klienta, a także masz pełną kontrolę nad rezultatami prowadzonych rozmów. Wiesz dokładnie kiedy ponownie należy skontaktować się z klientem. To wszystko za ułamek kosztów, które pobierają call-centers!

Oprogramowanie do wspomagania telemarketingu, do zarządzania kontaktami CRM, planowania, realizowania zadań, prowadzenia korespondencji seryjnej to SimpleMarketing! Automatyczny wybór numerów telefonii analogowej i VoIP (internetowej) dodatkowo przyspiesza pracę, a jednocześnie pozwala uniknąć pomyłek. Dzięki wbudowanemu modułowi raportów osoba odpowiedzialna za telemarketerów posiada pełen przegląd z postępów pracy.

SimpleMarketing to oprogramowanie klasy CRM dla firm, które niewielkim kosztem chcą uruchomić stanowiska telemarketingu. Wysoka funkcjonalność, intuicyjny interfejs spowodują podwyższenie wydajności pracy telemarketerów, a ich codzienne zadania będą łatwiejsze i przyjemniejsze – co pozytywnie wpłynie na efektywność ich pracy.

SimpleMarketing przystosowany jest do pracy wielostanowiskowej – w takim środowisku operatorzy mogą wzajemnie przydzielać sobie zadania i korzystać ze wspólnej bazy kontrahentów. Również w małych firmach posiadających wyłącznie jedno stanowisko telemarketingu program sprawdzi się doskonale.

Pewnie nie lubisz gdy dzwonią do Ciebie telemarketerzy. Często oferują rzeczy która nie są ci potrzebne. Czy wiesz, że gdyby nie gigantyczne zyski jakie daje im telemarketing to poszukali by innej pracy?

To wszystko zapewnia Ci SimpleMarketing.

Czy już wiesz jak Ty go wykorzystasz?