Trend TEST AUTOMATION

Zacznijmy od tego czym zajmuje się TeleMobile. Otóż spółka zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy specjalizują się w technologii komunikacji bezprzewodowych. Zaprojektowali, wyposażyli i utrzymują oni Specjalistyczne Laboratorium Technologii Bezprzewodowych: TeleMobileLabs. Zadaniem laboratorium jest przeprowadzanie pełnego spektrum testów.

Laboratoria – laboratories – TML idą w kierunku TEST AUTOMATION. Chodzi oczywiście o to, aby powielane testy wykonywały się automatycznie, jak również o to, aby specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie były wykorzystywane w optymalny sposób. Usługa ta umożliwia znaczne przyspieszenie prac weryfikacji oraz walidacji urządzeń, systemów i aplikacji. Ograniczenie kosztów utrzymywania i funkcjonowania specjalistycznych laboratoriów jest bardzo istotne. Dzięki usłudze TEST AUTOMATION jest to możliwe. Realizacja usługi przez TeleMobile Labs to: projektowanie i budowa stanowisk do automatyzacji oraz urządzeń pomiarowych, dedykowane oprogramowanie oraz integracja zewnętrznych narzędzi. TEST AUTOMATION wprowadzane jest przez TML w laboratoriach RF – Laboratoria Radiowych Sieci Dostępowych – największych firm branży telekomunikacyjnej. O tym jak profesjonalna jest firma TeleMobile Labs może świadczyć fakt opracowania chociażby systemu rezerwacji zasobów laboratoryjnych (TML_RMS) oraz przełącznicy mikrofalowej RFswitchGEAR.

Firma świadczy również wiele innych usług, z którymi warto się zapoznać, nie są one jednak tematem dzisiejszego wpisu, dlatego zachęcam tylko do odwiedzenia strony.