Urządzenia wielofunkcyjne

Niezależnie od tego czy stać nas na zakupienie wielu urządzeń najwyższej klasy, warto zastanowić się nad nabyciem urządzenia wielofunkcyjnego. Urządzenia tego typu mają bowiem wiele zalet. Po pierwsze zapewne nie będą zajmowały tyle miejsca co malakser, shaker, maszynka do mielenia, blender i mikser. Ponadto, warto rozważyć kupienie takiego urządzenia ze względu na długoterminową opłacalność takiego zakupu. Mimo, iż początkowo cena może się nam wydać wygórowana, to w dłuższym okresie czasu eksploatacja urządzenia wielofunkcyjnego zrównoważy poniesione koszty. Wiele firm np. tytan może zaoferować następujące urządzenia wielofunkcyjne.

Roomba to doskonały przykład urządzenia wielofunkcyjnego. Jest urządzeniem, które działa podobnie do odkurzacza, ale posiada również cechy, które powodują, że jest bardziej wydajny i skuteczniejszy w usuwaniu brudu od tradycyjnych urządzeń sprzątających.

Robot Kohersen jest kolejnym urządzeniem wielofunkcyjnym. Producent podaje, że urządzenie jest jednocześnie: płytą grzewczą, wagą kuchenną, mikserem, maszynką do mielenia, jogurtownicą, zmywarką, malakserem, urządzeniem do gotowania, shakerem i blenderem. A zatem cały wachlarz bardzo przydatnych w kuchni funkcji. Zamiast wydawać krocie na wszystkie wymienione wyżej urządzenia, można zakupić robot koheresen i każdą z tych funkcji mamy w zasięgu ręki.