Wczasy w Holandii – miasto kwiatów

Holandia, to przepiękny kraj, który słynie z kwiatów. Od 22 marca do końca maja można było podziwiać tu nieziemski ogród Kuekenhof, który położony jest między Haga a Amsterdamem. W każdym roku w ogrodzie, panuje inny temat. W tym roku motywem przewodnim było hasło: Polska – sercem Europy.

Dlatego z tulipanów został ułożony portret Chopina. W tym miejscu wszystko zatopione jest w kwiatach. Holandia jest często odwiedzanym krajem, gdyż stolica Amsterdam uważana jest za miasto liberalizmu i wolności. Duża część tego kraju leży w depresji, stąd można zbierać tu do woli musze a także inne dary morza. W Holandii można odwiedzić także Madurodam, najsłynnijeszy park miniatur. Miejsca ma przekaz patriotyczny, szczególnie dla dzieci. Można znaleźć tu pomniejszony hotel De Wereld, która ma szczególne znaczenie dla Holendrów, gdyż właśnie w tym hotelu Niemcy podpisały kapitulację. Holandia przepełniona jest tradycją i przyzwyczajeniem do historii. Dlatego na ulicach miast można spotkać holendrów w strojach ludowych.

Bilety lotnicze do Amsterdamu możemy kupić nawet o połowę taniej niż do tej pory. Lot oferuje znacznie obniżki na bilety. Nie tylko Amsterdam znajduje się w siatce połączeń, ale także bilety lotnicze do Rzymu, Paryża i Zurychu. Lot obecnie znacznie zmienił swoje połączenia. Całkowicie zrezygnował z lotów do Kalingradu, a nawet wykreślił loty do Rzymu na jakiś czas. Decyzja została spowodowana ekspansją tanich linii lotniczych w porcie lotniczym Modlin. Zarówno wizz air jak i Ryanair oferuje mnóstwo połączeń z Rzymem, korzystając z mniejszych lotnisk aby maksymalnie obniżyć ceny podróży.

Tanie latanie cieszy się szczególną popularnością w okresie letnim, gdzie większość wysokokosztowych przewoźników winduje ceny. Jednak regularne linie także zaczynają oferować promocje, aby nie stracić klientów. Lot cieszy się wciąż powodzeniem, dlatego swoją edycję szalona środa musiał przedłużyć do 48 godzin. Popyt na bilety lotnicze jest bardzo duży, a oferowane bilety rozchodzą się bardzo szybko. W tym sezonie Lot przedłuża także promocje na bilety lotnicze do Stanów Zjednoczonych.