Wakacyjny wyjazd z dzieckiem

Wybieracie się na wakacje z dzieckiem!? Samo słowo wybieracie, sugeruje już jak wiele trzeba przewidzieć, jak wiele trzeba zaplanować, jak wielu osób trzeba zapytać o radę, oraz szukać i szukać wszystkich możliwych informacji o  miejscu do którego zamierzamy się udać. Posiadanie dużej wiedzy o miejscu wypoczynku nikomu nie zaszkodzi.

Read more

Telefon dla dzieci aQooQoo loco

Będąc w pracy często zastanawiamy się, co teraz robi nasze dziecko. Czy opiekunka, która z nim przebywa, traktuje go z należytą opiekuńczością i czy nie dzieje mu się krzywda. Od teraz na wszystkie te pytania i wątpliwości z odpowiedzią przychodzi nam telefon aQooQoo loco.

Read more

Małe przyjemności

Najważniejszy w życiu małego dziecka jest bliski kontakt z rodzicami. Bliskość gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, spokój. Czyli wszystko to, czego maleństwo potrzebuje. To niezmiernie istotny element w prawidłowym rozwoju dziecka. Istotny i niezwykle potrzebny.

Read more

Atrakcje dla dzieci w przydomowym ogrodzie

Własny ogród to wielkie pole do popisu dla tych wszystkich rodziców, którzy chcą sprawić swoim dzieciom olbrzymią frajdę, a przy okazji stworzyć im warunki do zabawy na świeżym powietrzu. Współczesna oferta na zabawki ogrodowe jest tak duża, że z pewnością każdy rodzić znajdzie tu takie przedmioty, które będą pasowały do...

Read more

Przydatne podkłady do przewijania

Przewijanie, obok karmienia czy kąpieli to jedna z czynności, którą w początkowych tygodniach czy miesiącach życia dziecka wykonujemy najczęściej. Dlatego zaleca się, aby przyszła mama była wyposażona we wszystkie akcesoria, które wspomniany zabieg uproszczą. Oprócz oczywiście pieluszek, nawilżających chusteczek i kremu ochronnego przydadzą się także podkłady do przewijania. Wśród wielu...

Read more

Rola podręcznika w wychowaniu przedszkolnym

Kiedyś wyprawka kojarzyła się rodzicom wyłącznie ze szkołą. Pójście dziecka do pierwszej klasy łączyło się z zakupem pierwszych podręczników, zeszytów czy ćwiczeniówek. Dziś zakup pomocy naukowej znacznie przyspieszył – z podręczników korzystają już dzieci w pierwszej grupie przedszkolnej.

Read more

Nowoczesne wózki spacerowe

Wózki spacerowe dla dzieci przeszły prawdziwą ewolucje w ciągu ostatniego 20 – to lecia. Wraz z rozwojem technologicznym oraz popularyzacją różnorodnych innowacji produkcyjnych w wielu branżach wytwórczych, współczesny wózek spacerowy stanowi połączenie zaawansowanej myśli technicznej z drogimi każdemu rodzicowi ideami.

Read more

Elektroniczna niania i jej funkcje

W trosce o bezpieczeństwo dziecka, a także dla większego komfortu rodziców, powstał specyficzny produkt – jeszcze do niedawna znany w naszym kraju jedynie z filmów rodem z Hollywood – elektroniczna niania.  To niewielkie elektroniczne urządzenie pozwala na kontrolowanie i podglądanie dziecka z dowolnego miejsca w mieszkaniu, na przykład z sypiali...

Read more

Czy nebulizator dla dzieci jest wart zakupu?

Urządzenie, o obcej dla nas nazwie, bardzo często wykorzystywane jest w przypadku chorób dla dzieci. Najmłodsi pacjenci przyciągają choroby, szczególnie przebywając w przedszkolach, żłobkach, wśród innych chorych. Leczenie dzieci nie należy do łatwych, dlatego lekarze i producenci sprzętu medycznego robią wszystko, by leczenie ułatwić i uskutecznić.

Read more

Czas na letnie przekąski

W końcu upragnione wakacje. Słońce, plaża, morze i…mały głód. Przedstawiamy propozycje przekąsek, które możesz zabrać ze sobą na plażę. Choć podczas upałów apetyt spada, na pewno po szaleństwach w morskich falach dopadnie Was głód. Podczas plażowania lepiej co chwilę podawać dziecku małe porcje posiłków i przekąsek. Maluch nie będzie przejedzony,...

Read more