Gadżety, które warto mieć

Gadżety mają to do siebie, że spokojnie możemy się bez nich obejść, a mimo to… chcemy je mieć. Drobne, funkcjonalne przedmioty ułatwiają nam życie, ubarwiają je, a czasami po prostu świetnie wyglądają na półce. Przydatne w domu i ogrodzie, w samochodzie, pracy i na uczelni, stają się naszym częstym towarzyszem...

Read more

Małe przyjemności

Najważniejszy w życiu małego dziecka jest bliski kontakt z rodzicami. Bliskość gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, spokój. Czyli wszystko to, czego maleństwo potrzebuje. To niezmiernie istotny element w prawidłowym rozwoju dziecka. Istotny i niezwykle potrzebny.

Read more

Przydatne gadżety do naszego auta

Nareszcie zakupiliśmy sobie wymarzony wóz. Po gruntownym przeglądzie stoi lśniący przed naszym blokiem. Byśmy jednak w pełni poczuli, że należy do nas, musimy dopasować jego wnętrze do swoich oczekiwań.

Read more

Nawigacja – gadżet czy rewolucja?

Już od czasów starożytnych, ludzie konstruowali narzędzia służące orientacji w terenie i nawigacji. Były one potrzebne odkrywcom nowych lądów czy żołnierzom walczącym na nieznanych sobie terenach. Obecnie dysponujemy nowoczesnymi, satelitarnymi systemami pozycjonowania, dzięki którym precyzyjne nawigacje znajdują się w wyposażeniu telefonów komórkowych i innych mobilnych urządzeń – a zatem weszły...

Read more

Zabawy w super szpiega

Przystojny, inteligentny, błyskotliwy i szarmancki mężczyzna w średnim wieku od lat jest wzorem do naśladowania dla wielu chłopców, także tych grubo po osiemnastym roku życia. Świetnie strzela, pływa, nurkuje, szusuje na nartach, znakomicie gra w golfa, jest mistrzem kierownicy i walki wręcz, a nazywa się Bond. James Bond.

Read more

Wybieramy artykuły reklamowe

Rynek artykułów firmowych jest rzeczywiście duży – organizacje zdecydowane na tę formę marketingu, muszą przebierać spośród setek modeli piór, smyczy reklamowych, otwieraczy i całego mnóstwa innych drobiazgów. Który wybrać? Zależy to w głównym stopniu od dziedziny, w jakiej specjalizuje się wybrana firma.

Read more