Instytut medycyny estetycznej

Piękno zawsze stanowiło wartość samą w sobie – choć kanony piękna zmieniały się na przestrzeni lat, w każdej epoce ludzie przywiązywali niezwykle duża wagę do wyglądu. Najnowsze badania naukowe dowiodły, że osoby uznawane za atrakcyjne, postrzegane są też jako bardziej kompetentne, miłe oraz przyjazne. Atrakcyjny wygląd służy zatem nie tylko...

Read more

Usuwanie zmarszczek w zaciszu domowym

Postęp technologiczny przekłada się na bardzo wiele dziedzin naszego życia. Korzystać możemy dzięki temu z coraz lepszych jakościowo produktów, choćby na rynku kosmetyków. Takie produkty są z jednej strony bardziej skuteczne, a z drugiej strony bezpieczniejsze dla naszego organizmu. Gdy borykamy się z poważnymi problemami skóry powinniśmy wykorzystać profesjonalne kosmetyki.

Read more

Piękny wygląd bez względu na wiek

Dookoła nas pojawiają się ciągle nowe plakaty oraz spoty reklamowe, na których młode dziewczyny reklamują kosmetyki i innego rodzaju produkty na polepszenie wyglądu. Nawet zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych są promowane przez stosunkowo młode panie, które jeszcze nie korzystają z takich usług.

Read more

Wygląd wart uwagi

Chyba wszyscy słyszeliśmy powiedzenie, że dłonie to symbol zadbanej kobiety. Zwykle rzadko mamy możliwości, aby zająć się nimi w odpowiedni sposób. Jeżeli mamy dużo obowiązków w ciągu dnia, nie mamy już chęci trudnić się pielęgnacją rąk, a zdobienie paznokci staje się zupełną abstrakcją.

Read more