Wpływ na pozycję w wyszukiwarkach ?

1. Nowa strona po skopiowaniu na serwer jest widoczna pod pięcioma różnymi adresami: twoja-nazwa.pl , z www + twoja-nazwa.pl , to samo z ukośnikiem , to samo z ukośnikiem przez index.html lub php , zależy od wyboru metody składania strony.

Read more

Czy w Wągrach znajdę kosmetyczkę?

…czyli tajemnica wyszukiwania lokalnego Google jest mądrzejsze niż sądzimy. Kiedy wpisujemy hasło w wyszukiwarce, nie musimy nawet dołączać nazwy miejscowości, bo robi to za nas i podsuwa nam gotowe rezultaty w pobliżu miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. W jaki sposób?

Read more

Pozycjonowanie – istotne fakty

Czy warto dodawać swoją stronę do katalogów stron ? Skąd możemy mieć pewność czy dany katalog jest wartościowy i link prowadzony z tego katalogu pomoże nam a nie zaszkodzi. Ty też myślisz o pozycjonowaniu swojego bloga strony internetowej ? Nie wiesz jak to zrobić ?

Read more

Rola Internetu w promowaniu firmy

Pierwszą i najważniejszą rzeczą w rozpoczynaniu własnej działalności jest zaistnienie na rynku, czyli poinformowanie potencjalnych klientów, że jesteśmy do ich dyspozycji. Problem pojawia się wtedy, gdy nie wiemy jak się do tego zabrać. W dzisiejszych czasach głównym źródłem komunikacji stał się Internet. Korzysta z niego coraz więcej osób i to...

Read more

W jaki sposób promować firmę w sieci?

W aktualnych czasach bezspornie każda korporacja bądź federacja musi mieć własną witrynę. Zostało to wymuszone sytuacją wśród nabywców, w której ogromna większość z nich wypatruje wykonawcy usługi czy też sprzedawcy potrzebnego im wyrobu w internecie. Ludzie bezsprzecznie przestali obecnie korzystać z bardziej tradycyjnych technik namierzenia sprzedawcy materiałów oraz usług.

Read more

Audyt SEO – jak bardzo jest potrzebny?

Wielu właścicieli witryn internetowych zadaje sobie pytania: Czy audyt SEO jest niezbędny? Kto go wykonuje? Na czym polega? Wbrew pozorom stronę internetową zakłada się nie tylko po to, aby przedstawić na niej ofertę oraz informacje o swojej firmie. Wizytówka w Internecie zakładana jest również w celu umożliwienia klientom odszukania interesujących...

Read more

Internetowa wiedza seo

Przeglądając ostatnio sieć internetową, zwróciłem uwagę na bardzo duży wysyp blogów o seo i optymalizacji sklepów internetowych. To teraz chyba czymś normalnym się stało, iż każdy pozycjoner prowadzi branżowy blog internetowy, na którym zamieszcza swoje artykuły o działaniu algorytmów wyszukiwarek. Ale czy jest to prawda? Przyglądnijmy się bliżej temu zagadnieniu.

Read more

Czynniki dobrej strony internetowej

W obecnych czasach wiele osób pragnie posiadać własną stronę internetową. Nie zależnie od tego, czy jest to strona firmowa, czy strona osoby prywatnej o tematyce hobbystycznej, lub innej,  trzeba wziąć pod uwagę główne czynniki, które sprawiają, że dana strona będzie atrakcyjna dla osób ją odwiedzających.

Read more

Komu nie podoba się naturalne linkowanie?

W świetle tego, co utrzymuje Google, jedynym „legalnym” sposobem na pozycjonowanie naszej strony internetowej jest naturalne linkowanie. Co to oznacza dokładnie – nie wiadomo, ale w środowisku SEO przeważa opinia, że to są zapewne te odnośniki, które umieszczają inni webmasterzy na swoich stronach, bez naszej ingerencji.

Read more

Kilka słów o pozycjonowaniu

Zapewne wielu z was słyszało kiedyś lub w jakiś sposób zetknęło się z pojęciem pozycjonowania stron. Można znaleźć wiele forów czy blogów na ten temat jednak tam zazwyczaj temat poruszany jest z fachowego punktu widzenia. Rzadko kiedy można trafić na opis przeznaczony dla laika pozwalający mu zrozumieć to zagadnienie. Dlatego...

Read more