Aparat do modelowania sylwetki Contura – pożegnaj cellulit raz na zawsze!

Aparat do modelowania sylwetki Contura – pożegnaj cellulit raz na zawsze!

10 views
0

Cellulit jest problemem dotykającym niemal każdą kobietę. Skórka pomarańczowa pojawiająca się na nogach, pośladkach czy nawet na ramionach może być wynikiem naturalnych uwarunkowań genetycznych, szybkiego przybrania na wadze lub utraty kilogramów, zaburzeniami gospodarki hormonalnej czy złej diety. Domowe sposoby walki z cellulitem (masaże, peelingi, ćwiczenia) zazwyczaj nie przynoszą spektakularnych rezultatów. Okazuje się, że skuteczną bronią w walce o idealne ciało jest aparat do modelowania sylwetki Contura. Jakie możliwości kryje w sobie nowoczesne urządzenie? Sprawdź!

Bezpiecznie, skutecznie i łagodnie: aparat do modelowania sylwetki Contura

Aparat do modelowania sylwetki Contura jest zaawansowanym technologicznie sprzętem przeznaczonym do redukcji cellulitu I, II, III i IV-go stopnia, usuwania tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania skóry. Urządzenie wyposażone w głowice o zróżnicowanej wielkości miejscowo niszczy komórki tłuszczowe wykorzystując zjawisko elektroporacji IRE. Efektem kuracji jest wyraźne zmniejszenie objętości podskórnej tkanki tłuszczowej, poprawa napięcia skóry i jej gęstości, wygładzenie nierówności na skórze.

Czy to bezpieczne?

Kuracje przeprowadzane z użyciem aparatu do modelowania sylwetki Contura nie mają nic wspólnego z inwazyjnymi operacjami plastycznymi. Kuracje odchudzające oferowane przez cenione gabinety medycyny estetycznej są bezpieczne, łagodne dla ciała i bezbolesne. Co ważne, po kuracji pacjent nie musi przechodzić rekonwalescencji. Warto pamiętać jednak, że wykonanie zabiegu powinna poprzedzać konsultacja lekarska, podczas której specjalista wykluczy występowanie przeciwwskazań oraz dokładnie wyjaśni całą procedurę.