Biżuteria Srebrna – biżuteria celebrytek

2 views
0

W roku 2014 kobiety postawiły na wygodę, elegancję i prostotę. Wielu projektantów biżuterii chciało zadowolić i zainteresować kobiety swoimi projektami biżuterii, a wygrała prostota z nutą luksusu. Przykładem jest kolekcja „Biżuterii Celebrytek” wprowadzona na rynek jubilerski do sprzedaży detalicznej i hurtowej przez sklep internetowy z biżuterią srebrną „AnKa Biżuteria”.

Kolekcja sklepu online podbiła i nadal podbija serca kobiet w różnym wieku od lat młodzieńczych przez nastolatki i dojrzałe kobiety oraz damy w starszym wieku: każda z nich oczekuje choć jednego zestawu biżuterii pięknie opakowanego w oryginalne pudełko służące zarówno do przesyłki biżuterii jak i przechowywania biżuterii w szafie kobiety. Celebrytki stały się tak popularne, że „AnKa Biżuteria” zdecydowała się poszerzyć kolekcję Biżuterii Celebrytek o bransoletki oraz drobne łańcuszki z krzyżykiem poprzecznym!

Skąd taka popularność i jak wygląda kolekcja biżuterii której zapragnęły kobiety?

Biżuteria Srebrna „Celebrytki” to kolekcja biżuterii srebrnej oraz srebrnej biżuterii pokrytej 14k złotem w skład  której wchodzą łańcuszki z zawieszkami, bransoletki oraz naszyjniki. Ta linia kolekcji biżuterii ma swój urok potwierdzony przez  zarówno kobiety lubiące klasyczną biżuterię jak i oryginalny luksusowy wygląd, czyli to czego kobieta szuka dla siebie. Celebrytki klasyczne to łańcuszek z kółkiem, czy blaszką wykonane ze srebra i pokryte złotem ale to również delikana bransoletka czy łańcuszek z krzyżykiem poprzecznie zawieszonym w łańcuszku:

łańcuszki celebrytki

biżuteria srebrna

 

Biżuterię srebrną z kolekcji Celebrytek doceniły znane osoby z telewizji, głównie prezenterki telewizyjne oraz gwiazdy filmowe czy celebrytki z pierwszych stron gazet. Poza swoim pięknem i prostotą a zarazem luksusem kolekcja tej biżuterii jest bardzo praktyczna i utrzymuje swój wygląd i błysk. Jak wiecie z biegiem czasu biżuteria srebra „sterling” narażona jest na działanie otoczenia, głównie powietrza które potrafi przyćmić blask srebra. Srebrna biżuteria jest wykonana w 92,5%  z czystego srebra (stąd nazwa próby srebra z którego wykonana jest biżuteria: próba 925) i 7,5% innych metali. To inne metale, przede wszystkim miedzi, które sprawiają, że srebro śniedzieje. Miedź reaguje na wilgoć i siarkę w powietrzu, powodując matowienie srebra. Srebro matowieje szybciej w miejscach o dużej wilgotności i zanieczyszczenia powietrza. Chemikalia, takie jak lakier do włosów, perfumy, dezodoranty, balsam do ciała, wybielacz, itp, może przyspieszyć ten proces matowienia. Aby zapobiec takim procesom Biżuteria Srebrna Celebrytek pokryta jest złotem co zarówno zapewnia wiele lat noszenia biżuterii bez konieczności częstego jej czyszczenia – zawsze będzie się pięknie prezentować oraz podwyższa wizualną wartość, bo taka sama biżuteria wykonana w całości ze złota kosztować będzie wielokrotnie więcej. Każda kobieta powinna pomyśleć o takiej kolekcji biżuterii srebrnej celebrytek i cieszyć się z jej noszenia.