Calvin Klein – jeansy i nie tylko

views
0

Calvin Klein to jeden z czołowych projektantów mody, bardzo ceniony w Stanach Zjednoczonych a także w Europie. Firma, którą założył wraz z przyjacielem z niewielkiej pracowni krawieckie rozrosła się do pożętego centrum odzieżowego. Oto czym Calvin Klein zachwycił świat.

 

Na pozór niepozorny absolwent średniej szkoły artystycznej  a następnie student Fashion Institute for Technology Calvin Klein rozpoczął swoją przygodę z projektowaniem odzieży. Od samego początku postawił na jeans jako najlepszą tkaninę i w ten sposób powstało jego jeansowe imperium. Z roku na rok zaczynały powstawać nowe modele spodni, koszul czy kurtek, a marka CK stawała się coraz bardziej rozpoznawalna.

 

Obecnie marka Calvin Klein to nie tylko odzież jeansowa, ale również obuwie, galanteria skórzana a nawet luksusowe kosmetyki. Jednakże niezależnie od tego jaki artykuł wybierzemy, możemy być pewni, że te dwie litery umieszczone na produkcie zapewniają o doskonałej jakości. Towary oznaczone logo CK można kupować w ciemno, bo w tym wypadku marka daje gwarancję jakości.

 

Jedyną wadą odzieży, obuwia czy perfum z logo CK jest ich dość wysoka cena. Niekiedy staje się ona elementem zaporowym jeśli chodzi o zakup tych produktów. Warto jednakże pamiętać, że artykuły markowe w tym również te wyprodukowane w fabrykach Calvina Kleina są doskonałej jakości. Jeans wykorzystywany do produkcji spodni, koszul czy kurtek z pewnością nie zniszczy się po pierwszym praniu, T-shirt nie rozciągnie się ani nie skurczy, a buty będą służyły znacznie dłużej niż inne. Może zatem warto wydać nieco większą kwotę i być pewnym, że odzież, obuwie czy kosmetyki będą trwałe i ładne. Nie można również zapominać, że logo CK na spodniach jest co najmniej tak prestiżowe jak Lee i takie jeansy są powodem do zazdrości w niejednej szkole średniej.