Centrum usług wspólnych

views
0

Orlen Księgowość Sp. z o.o. proponuje wykonywanie usług w dziedzinie rachunkowości, księgowości jak i przeprowadzania remanentu i obsługi pensji. Zlecone nam obowiązki są realizowane w sposób niezwykle odpowiedzialny i terminowy.

W związku kapitałowym Orlen znajdują się różnego pokroju firmy parające się na przykład serwisowaniem stacji paliw, magazynowaniem i logistyką paliw silnikowych, produkcją gliceryny farmaceutycznej itp. Jako firma zajmujemy się finansami tak zwanego centrum usług wspólnych, czyli wspomnianej grupy kapitałowej. Nasze doświadczenie i funkcjonowanie zgodnie z ideą społecznie odpowiedzialnego biznesu spowodowało to, że ewoluowaliśmy w przedsiębiorstwo, które cieszy się wielkim zaufaniem ludności.

Jako przedsiębiorstwo proponujemy też usługi w zakresie przygotowania całorocznego programu remanentu jak również innych cyklicznych sprawozdań powiązanych z tego typu działaniem. Powiadamiamy właściciela o rozmaitego rodzaju uchybieniach w okresie trwania inwentaryzacji oraz oferujemy usługi z zakresu konsultingu odnośnie zwiększenia skuteczności przeprowadzanych prac.

Oferujemy wszechstronne prace w obrębie przeprowadzania inwentaryzacji. Posiadamy piętnaście placówek terenowych, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie całego kraju. Inwentaryzacja jest robiona w sposób zautomatyzowany, tak żeby zoptymalizować i przyśpieszyć całą pracę i móc wypełnić zlecenie w sposób profesjonalny.

Centrum usług księgowych nadzoruje zazwyczaj księgi rachunkowe spółek z Grupy Kapitałowej Orlen. Prowadzenie finansów polega między innymi na: weryfikacji formalnej i rachunkowej dostarczanych rachunków, gromadzeniu bazy kooperantów, obsługiwaniu transakcji i przychodów licznych koproducentów, podliczaniu podatku i przygotowywaniu kwestionariuszy VAT jak również wykonaniu corocznego sprawozdania finansowego przedsiębiorstwa zgodnie ze standardami Unii Europejskiej.