CH Maximus – tu skompletujesz cały strój

1 views
0

Wiele osób mieszkających w Warszawie w poszukiwaniu niepowtarzalnych ubrań oraz dodatków, jeździ na zakupy do Nadarzyna. CH Maximus oferuje tam szeroki wybór ubrań polskich oraz zagranicznych producentów. Przyciąga tu także ogromna oferta torebek, butów oraz innych dodatków, co sprawia, że jest to miejsce wybierane przez naprawdę wymagające osoby.

Atutem CH Maximus jest z pewnością to, że sklepy nie są sieciówkami, które znajdują się w każdym innym centrum handlowym. Jeśli więc poszukujemy sukienki na wesele, kreacji na karnawałową imprezę lub musimy dobrać buty ślubne – jest to miejsce idealne do poszukiwań tych produktów! Dodatkowo mamy pewność, że nikt na weselu czy imprezie nie będzie mieć takiego samego stroju.

Dojazd, godziny otwarcia

Dojazd do CH Maximus jest bardzo dobry – centrum oferuje swoim klientom transport z Warszawy tak zwanym MaxiBusem. Można tu również dojechać komunikacją miejską oraz samochodem (dostępny jest obszerny parking). Co także ważne – centrum mody otwarte jest przez siedem dni w tygodniu, codziennie od dziewiątej do siedemnastej. Dzięki temu, na zakupy można się wybrać w dowolny dzień, także w weekend.

Oferta

W trakcie jeden wizyty można skompletować cały strój – od butów, poprzez skarpetki, bieliznę, sukienkę, spodnie, bluzkę, po kurtkę oraz czapkę z szalikiem. Niektóre sklepy oferują modę codzienną, inne sportową. Są również butiki wyspecjalizowane w odzieży okazjonalnej – oferują suknie ślubne, koktajlowe, buty ślubne, garnitury oraz eleganckie płaszcze. Dzięki tak bogatej ofercie, CH Maximus jest bardzo dużą wygodą dla klientów – wszystko znajduje się w jednym miejscu, do którego łatwo można dojechać.