Czy białe meble ogrodowe to dobry wybór?

Czy białe meble ogrodowe to dobry wybór?

4 views
0

 

Oryginalnie zaaranżowany ogród to miejsce, gdzie z chęcią będzie odpoczywać i podejmować gości. Szukając idealnych mebli ogrodowych warto postawić na biel – białe meble ogrodowe będą doskonale komponować się z otaczającą zielenią i sprawią, że możliwe stanie się stworzenie aranżacji skandynawskiej, rustykalnej czy angielskiej.

Białe meble ogrodowe – postaw na wysoką jakość

Decydując się ma białe meble ogrodowe zdecydowanie warto postawić na komplety technorattanowe. Meble takie są nie tylko odporne na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne, ale są też zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Zaletą kolekcji mebli technorattanowych jest bez wątpienia stopień ich rozbudowania. W kolekcjach tych znajdziemy przede wszystkim wygodne sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki, ale również leżanki ogrodowe czy też wiszące fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe to jednak nie tylko szeroki wybór – klienci podkreślają przede wszystkim doskonałą jakość i olbrzymią odporność mebli na uszkodzenia. Wysoka trwałość tych mebli wynika z zastosowanych materiałów.

Jak skonstruowane są białe meble ogrodowe? Ich stelaże tworzone są z aluminium malowanego proszkowo – jest to materiał o niskiej wadze, odporny zarówno na korozję, jak i na odkształcenia. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa, która nie odkształca się, nie jest podatna na płowienie, jej struktura nie wchłania wilgoci czy brudu. Dzięki temu czyszczenie mebli technorattanowych nie zajmuje wiele czasu.

Jak chronić białe meble ogrodowe?

Po sezonie letnim warto zastanowić się jak chronić nasze białe meble ogrodowe. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się przede wszystkim dedykowane pokrowce ogrodowe, które tworzone są z gęsto plecionych tkanin poliestrowych. Pokrowce skutecznie chronią przed osadzaniem się brudu, promieniowaniem UV.