Depilacja laserowa – czy warto?   

Depilacja laserowa – czy warto?  

24 views
0

Wiele osób zastanawia się czy warto jest wybrać się na serię zabiegów depilacji laserowej. Tyle słyszy się o różnych chorobach skóry i komplikacjach… Jednak tak naprawdę szereg przeprowadzonych badań jednoznacznie stwierdził, że depilacja laserowa jest w pełni bezpieczna. W wyniku tego nie należy się jej bać i z czystym sumieniem można zapewnić sobie komfort i estetykę własnej skóry – i to do końca życia!

 

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

 

Depilacja laserowa pozwala na permanentne uzyskanie idealnie gładkiej, świeżej i miękkiej skóry bez konieczności golenia się tradycyjnymi metodami. Żyletki, pianki i żele do golenia czy też wosk może odejść w kąt! Wystarczy prawidłowo przeprowadzona seria zabiegów depilacyjnych aby już na zawsze nie musieć inwestować w te mechaniczne metody depilacyjne. Wiele osób mówi, że depilacja laserowa to ogromny wydatek. Lecz warto potraktować go jako inwestycję w przyszłość – już nigdy nie trzeba będzie co kilka dni kupować nowego sprzętu do tradycyjnej depilacji. Dodatkowo oszczędza się cenny czas, który marnuje się na golenie pach, okolic bikini czy najbardziej czasochłonnych nóg.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-torun/

 

Zabieg skupia swoją uwagę jak sama nazwa wskazuje na obecności lasera. Jego skoncentrowana wiązka trafia na skórę gdzie energia świetlna przekształcana jest w cieplną. Podwyższona temperatura absorbowana jest na powierzchni melaniny. Może dochodzić nawet do 70 stopni Celsjusza, a takiej temperatury nie jest w stanie wytrzymać żadna cebulka włosowa. W konsekwencji tego ulega bezpowrotnemu uszkodzeniu. Istnieją przypadki, w których po latach po depilacji pojedyncze włoski odrastały – jednak są one na tyle rzadkie i słabe, że wystarczy powtórzyć jednorazowo zabieg depilacyjny, a z pewnością wszystko wróci do normy.

 

Depilacja laserowa – Toruń

 

Jedną z najpopularniejszych usług ostatnich lat jest właśnie depilacja laserowa. Toruń jest miastem, w którym nie trudno znaleźć dobrze prosperujące salony depilacyjne gwarantujące jakość swoich usług i profesjonalny sprzęt. Sieć depilacja.pl obecna jest w wielu największych miastach Polski, w tym w Toruniu.