Donica rattanowa wysoka – stylowa dekoracja do ogrodu

Donica rattanowa wysoka – stylowa dekoracja do ogrodu

24 views
0

Klimat każdego ogrodu tworzy wiele elementów – zadbana roślinność, elementy małej architektury, meble oraz dodatki. Doskonałym urozmaiceniem przydomowej strefy jest donica rattanowa wysoka. Dlaczego warto znaleźć na nią miejsce na swoim tarasie? Jaki model wybrać? Sprawdź!

Efektowna donica rattanowa wysoka do nowoczesnego i rustykalnego ogrodu

Meble i dodatki wyplatane z pędów egotycznych palm rotangowych cieszą się w ostatnich sezonach ogromną popularnością. Stylowe krzesła, stoliki i huśtawki o naturalnym, ciepłym wykończeniu pięknie prezentują się na tle bujnej zieleni. Donica rattanowa wysoka ustawiona obok kompletu wypoczynkowego, przed wejściem do domu czy w altanie stojącej za domem będzie przykuwającą wzrok dekoracją  podkreślającą naturalność zewnętrznej strefy. Co ważne, wysokiej jakości donica rattanowa wydobędzie piękno z każdej rośliny. Jej pleciona, surowa struktura jest najlepszą oprawą dla roślin.

Wybór rattanowych donic jest szeroki. Możesz wybierać spośród modeli w klasycznym odcieniu rattanu lub białym o przecieranej strukturze. Pojemniki pięknie prezentują się solo oraz ustawione jeden obok drugiego.

Dodatki i meble rattanowe Vimine – w harmonii z naturą

Zastanawiasz się, gdzie kupić solidne, a jednocześnie efektowne i modne donice rattanowe wysokie? Poszukiwania wyposażenia outdoorowego zacznij od sprawdzenia oferty marki Vimine! Dodatki i meble rattanowe Viminewyróżniają się dopracowanym wzornictwem i jakością wykonania. Każdy produkt z logo cenionego producenta wykonywany jest ręcznie z surowców pochodzących z ekologicznych, zrównoważonych upraw.