Donice białe wysokie do ogrodu – jak je eksponować?

Donice białe wysokie do ogrodu – jak je eksponować?

13 views
0

Przydomowy ogród może służyć na wiele sposobów – zdecydowana większość posiadaczy ogrodów decyduje się na stworzenie w nim zielonej oazy oraz miejsce do wypoczynku. Poza wygodnymi meblami i dodatkami warto zadbać o estetykę – donice białe wysokie do ogrodu pozwolą na urozmaicenie przestrzeni do relaksu i nadanie jej charakteru.

Jakie donice białe wysokie do ogrodu wybrać?

Szeroki wybór donic sprawia, że możliwe jest dopasowanie ich do różnych aranżacji. Donice białe wysokie do ogrodu mogą być wykonane z technorattanu i być uzupełnieniem dla kolekcji technorattanowych. Takie donice doskonale prezentują się w aranżacjach rustykalnych, prowansalskich czy boho. Wykorzystując zadaszenia tarasowe oraz wygodne meble i dodatki, możemy wykreować przestrzeń wypoczynkową pełną zieleni. Donice białe wysokie do ogrodu pozwolą na eksponowanie letnich kwiatów: nasturcji, lawendy, pelargonii. Idealnie sprawdzą się też w przypadku cięższych roślin, jak np. karłowatych krzewów. Donice białe wysokie do ogrodu staną się elementem aranżacji, który nadaje prestiżu i sprawia, że miejsce wypoczynkowe prezentuje się jeszcze lepiej!

Donice białe wysokie do ogrodu – doniczki kompozytowe

Alternatywą dla białych donic technorattanowych są donice białe wysokie do ogrodu, wykonane z tworzyw kompozytowych. Donice takie wykonywane są z połączenia cementu z włóknem szklanym oraz plastyfikatora. Materiał taki jest wysoce odporny na ścieranie, uszkodzenia, działanie zmiennych warunków atmosferycznych czy mróz. Solidna konstrukcja i waga donicy pozwala na osadzanie w niej cięższych roślin: niskich palm, drzewek oliwnych. Donice kompozytowe świetnie wpisują się w nowoczesne trendy i świetnie wyglądają w aranżacjach skandynawskich, minimalistycznych, loftowych.