Fotoprezent – spersonalizowany podarunek

views
0

Trafiony prezent to przede wszystkim podarek, który odpowiada charakterowi konkretnej osoby, a jednocześnie jest niepowtarzalny. Nic więc dziwnego, iż coraz większym zainteresowaniem cieszą się tzw. fotoprezenty, które umożliwiają spersonalizowanie prezentu pod konkretną osobą, przez co zawsze stanowią miłe zaskoczenie dla osoby obdarowywanej.

Fotoprezent jest pomysłem na kreatywny upominek, adekwatny na każdą okazję. Poprzez jego odpowiednie przygotowanie, może stanowić podarek z okazji urodzin, imienin, wesela, komunii czy być po prostu formą podziękowania. Kwestią jest tylko wybór wymownego zdjęcia, a także odpowiedniego, dla danej osoby i na konkretną okazję, produktu.

Tworzenie fotoprezentu polega na wyborze odpowiedniej do danej okazji fotografii i rodzaju przedmiotu na jakim ma się ona znaleźć. Współczesne możliwości są ogromne, a zdjęcia może zostać zamieszczone m.in. na etui smartphone’a bądź tabletu, breloku, ramce, skarbonce, podkładce pod myszkę, stojaku na biurko, bloku, notatniku, zegarze, szyldzie na drzwi, magnesie, podkładce śniadaniowej, szklanej kuli, naklejkach, sportowym worku, piórniku, pojemniku na śniadanie, pluszowej maskotce, puzzlach, karatach do gry, grze fotomemo, koszulce, poduszce, fartuchu, torbie na ramię, torbie na zakupy, kubku, kuflu czy bidonie.

Tak duża różnorodność produktów, na których można wydrukować zdjęcia sprawia, iż jest to pomysł na prezent dla każdego – bez względu na wiek, charakter i zainteresowania. Istotą jest tylko wybór odpowiedniej firmy, która zajmie się wykonaniem wymarzonego prezentu. Klient, poprzez dedykowany programy komputerowy, wgrywa wybrane przez siebie zdjęcie i umieszcza je na produkcie, który go interesuje. W ramach programu, może także wykonać prostą obróbkę projektu oraz dodać ciekawe efekty wizualne. Dalej, projekt swojego prezentu przekazuje do firm, która zajmuje się jego wykonaniem. Czas realizacji takiego zamówienia to najczęściej od kilku godzin do maksymalnie kilku dni, przez co jest to również idealne rozwiązanie w momencie poszukiwania niesztampowego prezentu w ostatniej chwili.

Ogromny wybór fotoprezentów oraz ich zróżnicowany charakter daje dużą ilość możliwości, aby pozytywnie zaskoczyć swoich najbliższych oraz przyjaciół poprzez oryginalny upominek. Nic więc dziwnego, iż ich popularność staje się coraz większa.

Artykuł powstał przy współpracy http://www.cewe.pl/