Gdzie znaleźć rejsy morskie nad Bałtykiem?

Gdzie znaleźć rejsy morskie nad Bałtykiem?

1 views
0

Wybierając się na wakacje nad Bałtyk, warto pomyśleć o zarezerwowaniu wycieczki promem. To atrakcja turystyczna, która nie ma sobie równych. Spodoba się zarówno wielbicielom zwiedzania, jak i tym, którzy uwielbiają doświadczać nowych wrażeń. To rozrywka dla całej rodziny i gwarancja niezapomnianych wspomnień. Gdzie rezerwować rejsy morskie?

Dlaczego warto skorzystać z rejsu po morzu?

Bałtyk to najchętniej obierany cel podróży po Polsce. Nic dziwnego. Morze zachwyca urodą i kusi takimi rozrywkami jak kąpiele w morzu, sporty wodne oraz całodniowe plażowanie. Gratką dla podróżnych jest także zwiedzanie. Nadmorskie miejscowości kryją mnóstwo ciekawych zabytków, więc urlopowicze nie mogą narzekać na nudę.
Rezerwując rejs morki, można połączyć zwiedzanie z doświadczaniem przyrody. Podróżując statkiem, ma się okazję zobaczyć pełne morze, podziwiać piękne zatoki, półwyspy, wybrzeże. To także wygodny sposób na przemieszczani się z jednego kurortu do drugiego i zwiedzanie najpiękniejszych zabytków.

Kto może zarezerwować rejsy morskie?

Dawniej wyprawy na morze zarezerwowane były dla grupy wybrańców. Dziś nie trzeba być zawodowym marynarzem, żeby móc podziwiać z bliska piękno Bałtyku. Wystarczy zarezerwować rejs morski – kursy odbywają się z większości ważnych nadmorskich kurortów w różnych kierunkach.
Żeby zarezerwować rejs morski, wystarczy po przyjeździe na wakacje zgłosić się do wybranego biura turystycznego. Sprzedaż biletów często odbywa się też przy przystaniach. Obecnie możliwe jest przejrzenie oferty online i kupienie biletów z wyprzedzeniem, przez internet. To najlepszy sposób na to, by mieć pewność, że bilety nie będą wykupione – morskie rejsy cieszą się bowiem ogromną popularnością.

Rejsy morskie – atrakcja niezależnie od sezonu

Rejsy morskie odbywają się przez cały rok. Najbardziej bogata oferta biur jest latem – wtedy odbywa się kilka do kilkunastu kursów dziennie, statki pływają na krótsze i dłuższe dystanse. Zimą wycieczek jest mniej, ale za to widoki z promu zapierają dech w piersiach.
Promem można wybrać się na krótką wycieczkę po okolicy, ale można też potraktować prom jako wygodny środek lokomocji, który zastąpi samolot przy podróży na przykład do Skandynawii.

Rejsy morskie organizuje Agencja Żeglarska Kubryk