Idea brafittingu w dobieraniu bielizny

5 views
0

Brafitting nie jest pojęciem nowym, jednak pomimo upływu lat w naszym kraju nadal można zaobserwować bardzo powolny jego rozwój. Dla wielu osób jest to zupełnie nowe nazewnictwo, z którym większość nigdy wcześniej nie miała do czynienia. A jej sęk tkwi jedynie w prawidłowym dobraniu biustonosza.

Dla wielu pań kwestia doboru bielizny pozostaje mało znacząca. Przecież i tak jej nie widać. Jednak jest to bardzo mylne przekonanie, gdyż dobrze dopasowana może stanowić to, czym szkielet jest dla ludzkiego ciała. Dlatego im gorzej dobrany biustonosz, tym bardziej widoczny będzie pod odzieżą, a przecież nie o to chodzi. Stąd warto przybliżyć sobie ideę brafittingu.

Błędem jest także przekonanie, że to kobiecy biust powinien dopasowywać się do noszonej bielizny. Jest wręcz odwrotnie! To biustonosz powinien być tak dobrany, aby wyeksponować nasze piersi, aby stały się ponętne i atrakcyjne. I w tym właśnie pomoże nam brafitting. Omawiane pojęcie swoje korzenie posiada w Wielkiej Brytanii, z której się wywodzi. To właśnie to miejsce jest kolebką pierwszych firm, które zajęły się produkcją biustonoszy. To one zapoczątkowały nową erę, która nieprzerwanie trwa do dzisiejszego dnia. Zarówno producenci bielizny, jak i jej posiadaczki doszły do jednomyślnego wniosku, że w damskiej garderobie powinno być co najmniej kilka różnych rodzajów staników. W końcu każda kobieta jest inna. Jedna może poszczycić się obfitymi piersiami, podczas gdy druga będzie narzekać na matkę naturę, że została tak skąpo obdarzona.

Jednak, aby móc cieszyć się pełną satysfakcją z udanego zakupu biustonosza, konieczne będzie przyswojenie zasad brafittingu. W tym celu pomocna będzie wiedza zaczerpnięta z Internetu bądź też o wiele łatwiejszym rozwiązaniem będzie zasięgnięcie fachowej opinii osób specjalizujących się w tej dziedzinie, dla której brafitting nie skrywa żadnych tajemnic. Mowa oczywiście o brafittierce, która sprawi, że noszenie kobiecego biustu stanie się prawdziwą dumą.