Jak wybrać idealny podkład dla siebie?

Jak wybrać idealny podkład dla siebie?

views
0

Podkład to jeden z najważniejszych kosmetyków w codziennym makijażu. Odpowiada za wyrównanie kolorytu skóry i ukrycie niedoskonałości. To dzięki niemu kobieta może cieszyć się piękną, gładką cerą każdego dnia. Umiejętnie dopasowany podkreśli naturalny blask i odżywi skórę. Na co zwracać uwagę, kupując podkład dla siebie?

Rola podkładu w codziennym makijażu

Niedoskonałości, przebarwienia, blizny potrądzikowe, sińce pod oczami – to problem, z którym zmaga się niemal każda kobieta. Rzadko która może codziennie cieszyć się gładką skórą. Zły stan cery negatywnie wpływa na samopoczucie i samoocenę. Jak go poprawić w ekspresowym tempie? Pomocą okaże się dobrze dopasowany podkład – podstawa każdego makijażu. Podkład ma za zadanie wyrównać koloryt skóry: przykryć przebarwienia, cienie, zaczerwienienia. Sprawić, żeby skóra wyglądała na zdrową, świetlistą, gładką. Co więcej, wiele podkładów posiada w składzie witaminowe serum, dzięki któremu kosmetyk odżywia cerę i poprawia jej kondycję.

Czym się kierować przy wyborze podkładu?

Jeśli podkład ma dobrze się prezentować, musi zostać odpowiednio dopasowany do rodzaju i koloru skóry. Zbyt ciężki czy w niewłaściwym odcieniu będzie wyglądał nienaturalnie i niepotrzebnie obciąży cerę, negatywnie wpływając na jej kondycję. Cera, która jest w dobrej kondycji i wymaga jedynie lekkiej korekty, będzie dobrze czuła się w lekkim, średnio kryjącym podkładzie. Do cery z dużymi problemami trzeba dopasować mocno kryjący, ale naturalnie wyglądający podkład. Bardzo ważne jest dopasowanie odcienia – podkład nie może być zbyt ciemny, powinien być niewidoczny, idealnie dopasowany do kolorytu skóry.

Podkłady Max Factor – idealnie dopasowane do potrzeb cery

Poszukując wymarzonego podkładu dla siebie, warto zwrócić uwagę na podkłady Max Factor. To produkty, które nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Firma słynie z jakości swoich produktów, bezpiecznego składu i szerokiej palety kolorystycznej.Podkłady Max Factor są lekkie, nie obciążają skóry, ale jednocześnie doskonale kryją niedoskonałości: cienie, zaczerwienienia, przebarwienia. Nie zatykają porów i nie wpływają negatywnie na stan cery. Sprawiają, że skóra ma ładny, zdrowy koloryt, sprawia wrażenie gładkiej i zadbanej.

Podkłady max factor znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl