Jakie akcesoria do paznokci hybrydowych kupić?

Jakie akcesoria do paznokci hybrydowych kupić?

5 views
0

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych form zdobienia paznokci. Jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego wykonanie nie jest drogie i zajmuje nie więcej niż pół godziny. Wiele kobiet wykonuje je w domu samodzielnie. Sprawdź, jakie akcesoria do paznokci będą ci potrzebne, jeśli też się na to zdecydujesz.

Podstawowe akcesoria do paznokci hybrydowych

Jeżeli planujesz zakup sprzętu do wykonywania manicure hybrydowego musisz zacząć od lampy UV. Najprostsze urządzenie o mocy 24W kosztuje około 100 zł. Jeśli zamierzasz używać sprzętu częściej, bo wykonujesz manicure nie tylko sobie, zainwestuj w mocniejszą lampę.

Sprawdź lokalne aukcje. Wiele kosmetyczek pozbywa się sprzętu w dobrym stanie, bo wymienia go na nowszy albo w ramach współpracy z dostawcą lakierów dostało nową lampę. W ten sposób możesz kupić też w okazyjnej cenie inne akcesoria do paznokci.

Poza tym będą ci potrzebne narzędzia do wyprofilowania płytki paznokcia i usunięcia skórek, a więc cążki, drewniane patyczki i pilniki. Zaopatrz się także w bezpyłowe waciki do dezynfekcji płytki przed nałożeniem lakieru.

Kosmetyki do wykonania manicure hybrydowego

Do wykonania hybrydy na paznokciach potrzebne są trzy lakiery: przeźroczysta baza, lakier hybrydowy w kolorze, przeźroczysty utwardzacz. Na rynku dostępne są również kosmetyki 3 w 1, ale ich trwałość pozostawia wiele do życzenia.

Ponadto będziesz potrzebować cleanera do oczyszczenia płytki i zmywacza acetonowego, by zmyć lakier. Przyda się także oliwka, którą nakłada się na skórki, aby je łatwiej usunąć.

Lampa UV wysusza skórę wokół paznokci. Aby ją nawilżyć możesz używać dodatkowo kremu zawierającego witaminę A. Jeśli zmywasz hybrydowy lakier i nie zdecydujesz się na niego ponownie, warto kupić krem, który będzie pielęgnować też paznokcie – bo manicure mogą być cieńsze i osłabione.

Gotowe zestawy akcesoriów do paznokci

Wielu producentów lakierów do paznokci oferuje gotowe zestawy, w których znajdą się wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania hybrydowego manicure. Zwykle w zestawie znajduje się też kilka lakierów do paznokci, choć w nieco mniejszych butelkach.

Sprawdzaj promocje – taki zestaw możesz dostać w naprawdę dobrej cenie. Kosmetyki, które będą się w nim znajdowały wystarczą nawet na pół roku. Ponadto w sklepach kosmetycznych zdarzają się także promocje na lakiery – przy zakupie jednego w kolorze bezbarwny top oraz bazę można otrzymać w dużo niższej cenie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoria do paznokci.