Karty muzyczne ( dźwiękowe)

views
0

Jestem zwariowaną nastolatką. Pozytywnie zakręcona. Ze mną ani jedna osoba się nie ma możliwość nudzić. Mam kilka koncepcji. Nieustannie uczę się czegoś nowego. Mam ogromną ilość zainteresowań. Priorytetowo interesuję się muzyką. To jest moja pasja. Uwielbiam śpiewać. Gdy byłam młodsza brałam udział w różnych konkursach muzycznych. Śpiewaliśmy razem z rodzeństwem. Dosłownie dobrze nam to wychodziło. Parę razy udało się dostać najlepszą nagrodę i zająć pierwsze miejsce.
Wszystko co tyczy się muzyki bardzo mnie ciekawi. Postanowiłam więc nauczyć się grać keyboardzie. Wujek mi pomagał, w końcu jest muzykiem. Ale to natomiast nie było to co chciałabym dalej ciągnąć. Usłyszałam kiedyś w radiu piosenkę „Zawsze tam gdzie ty”.  Ten dźwięk muzyki tak mi się spodobał, że postanowiłam, że nauczę się grać na gitarze. To był strzał w dziesiątką. Oczywiście początki zostały bardzo nieproste, nie umiałam nic. Ani jedna osoba mi nie pomagał. Sama musiałam się nauczyć grać. I zrobiłam to. Wydrukowałam sobie chwyty z globalnej sieci Internet, jakieś informacje i ćwiczyłam. Palce strasznie na początku bolały, były takie czerwony. Ale w tym momencie opuszki stały się twardsze i już nie bolą jak gram na gitarze.

Z całą pewnością nigdy nie potrafię usiedzieć w miejscu. Postanowiłam poszukać jeszcze czegoś z tematyki muzyki. I znalazłam coś związanego z komputerem. Za radą laptopa można się wspaniale bawić dźwiękami. żeby było to możliwe potrzebna są jednakże karty muzyczne ( dźwiękowe). Karty muzyczne  były utworzone po to, abyśmy mieli możliwość odtwarzania dźwięku, jego przetwarzania, a też możemy go zarejestrować. Karty muzyczne  to przeciwnie karty rozszerzeń. Jak na razie wyłącznie tyle wiem na ich zagadnienie. Nie znam się zbytnio na komputerach. Mój genialny kolega, informatyk, niedługo ma do mnie przyjść i wyjaśnić , co ,po co , i jak działa. Może nauczę się czegoś nowego.