Keysight technologie – co to takiego?

Keysight technologie – co to takiego?

views
0

Keysight technologie to jeden z największych przedstawicieli tworzących
sprzęty kontrolno – pomiarowej na świecie. To marka, która od jakiegoś czasu zawładnęła aparaturą pomiarową, która potrzebna jest do pracy naukowcom, badaczom czy firmom pracującą nad nowymi, inżynieryjnymi wynalazkami. Co warto o niej wiedzieć? Na czym polega jej siła? Co takiego wprowadza i czym się wyróżnia? Co wchodzi w jego skład? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. Keysight Polska

Keysight Technologies to marka, która w swojej nazwie obejmuje sprzęt i oprogramowanie służących przyrządom stacjonarnym, modułowym i terenowych. Firma ta zajmuje się produkcją oprogramowania do automatyzacji elektroniki, gdzie swoje zastosowanie znajdzie między innymi: w branży telekomunikacyjnej, lotniczej i obronnej, przemysłowej, komputerowej. Dzięki niemu można sprawnie wprowadzić wiele innowacyjnych elementów na rynek oraz szybko zmieniać konkretne produkty zgodnie z potrzebami. Ponadto, przyczynia się również do zmniejszania kosztów związanych wdrożeniem, użytkowaniem i utrzymaniem konkretnych produktów.

2. Dla kogo?

Keysight technologies to rozwiązanie, które spokojnie znajdzie zastosowanie w wielu rozwijających się na bieżąco branżach. Aktualnie korzystają z niego choćby: projektanci różnorodnych produktów, projektanci maszyn, projektanci urządzeń i przyrządów, branże mechaniczne i elektryczne oraz laboratoria.

Te ostatnie właśnie mają ogromny wpływ na jakość produktów marki keysight. To właśnie dzięki nim szybko i sprawnie można dokonywać wielu pomiarów. Pomiary te bowiem są ważne w takich miejscach jak np. zakłady przemysłowe, linie kolejowe, dogi czy miejsca, które mają być wkrótce zamieszkane. Do takich badań wykorzystywane są specjalne urządzenia, które mają na celu jak najlepsze, najdokładniejsze i najbardziej wiarygodne odczytanie hałasu ze środowiska. Firmy wykorzystują do tego między innymi: miernik poziomu dźwięku, kalibrator akustyczny, rejestrator dźwięku, dalmierz laserowy czy urządzenia pozycjonujące GPS. Każde z nich służy do jak najlepszego określenia szczegółowych danych.

3. Co wniesie keysight?

Keysight Polska oferuje swoim klientom takie sprzęty jak: oscyloskopy, multimetry, zasilacze, generatory funkcyjne, analizatory obwodów, analizatory widma czy mierniki RLC. Każdy z wyżej wymienionych sprzętów posiada parametry na wysokim poziomie, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.