Kolonie dla najmłodszych dzieci

Kolonie dla najmłodszych dzieci

3 views
0

Kolonie 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Do końca roku szkolnego nie pozostało już dużo czasu. Całkiem możliwe, że zdecydowana większość dzieci ma już zaplanowane letnie wyjazdy, na jakie oczekują z wielkimi wypiekami na twarzy. 

Ciekawe oferty wyjazdowe

Kolonie organizuje już od długiego czasu Róża Wiatrów. Placówka, której siedzibę znaleźć można na Mazurach. Część wyjazdów odbywa się właśnie do tego miejsca – do przepięknego Węgorzewa. Aczkolwiek, najmłodsi mają okazję do tego, aby z Różą poznać również inne, piękne i urokliwe zakątki, gdzie zawsze mogą liczyć na liczne atrakcje. Na jakie oferty można liczyć ze strony tego organizatora? Oto kilka przykładów.

W świecie klocków Lego

Klocki Lego to chyba jedna z takich zabawek, która nigdy się nie znudzi. Czas więc na to, aby wybrać się na wyjazd w gronie innych miłośników układania. To wyjazd, dzięki czemu będzie można wcielić się w rolę prawdziwego konstruktora. Dzieci poznają historię klocków Lego, jak również będą mogli wziąć udział w licznych wyzwaniach, jakie powiązane są z budowaniem różnych konstrukcji. Nie zabraknie również nagród dla najbardziej zaangażowanych budowniczych.

Z Archiwum X

Dzieci będą brały udział w różnych śledztwach, z których część skupi się nawet na …UFO. Czy to możliwe, że nad Polską widziane były niezidentyfikowane obiekty kosmiczne? Uczestnicy będą mogli również przeobrazić się w agentów, którzy będą zabezpieczali m.in. miejsca zbrodni, czy też zastosować promienie UV w śledztwie. Niezwykła frajda – poczuć się w końcu, jak agent, który ma do rozwiązania niezwykle niebezpieczną zagadkę. A właściwie to tych zagadek będzie bez liku.

Młodzi Artyści

Dzieci będą miały okazję m.in. do tego, aby poznać decoupage, który pomaga w tworzeniu niezwykle kreatywnych ozdób. To także slimy, jakie wśród najmłodszych cieszą się ogromną popularnością. Zostaną także zorganizowane warsztaty rysowania ulubionych postaci z kreskówek, filmów i komiksów. Podczas kolonii, dzieci będą mogły przeobrazić się w prawdziwych rzeźbiarzy, pracujących m.in. w glinie. Niezwykle twórczych zajęć nie zabraknie podczas całego wyjazdu, a dzieci będa się doskonale bawić. 

 

To nie jedyne, interesujące wyjazdy. Zresztą, nie tylko Róża Wiatrów, ale wiele innych ośrodków zaprasza do tego, aby sprawdzić ich ofertę wyjazdową. Kolonie to doskonała propozycja, aby zapewnić dzieciom wspaniałe wspomnienia. Dzieci zawsze chętnie będą w nich uczestniczyć.