Koszt wynajmu fotobudki

Koszt wynajmu fotobudki

11 views
0

Fotobudka doskonale sprawdzi się na weselu, urodzinach, jak i firmowej imprezie. Za rozsądną cenę można dostarczyć uczestnikom imprezy świetnej zabawy. Jakie są koszty wynajęcia fotobudki?

Fotobudka to urządzenie, które automatycznie wykonuje fotografie, a następnie błyskawicznie je drukuje. Modelami są uczestnicy imprezy, najlepiej w odpowiednim stanie świadomości, w którym najwłaściwiej korzystają z zabawnych gadżetów, dostarczanych wraz z urządzeniem.

Wynajem fotobudki

Urządzenie wynajmuje się z wyprzedzeniem tak, by dotarło pod wskazany adres w określonym dniu. Zwykle transport na pewną odległości wliczony jest w cenę, a jeśli dystans jest większy, realizuje się go za dopłatą.

Fodobudka dostarczana jest na miejsce odpowiednio wcześniej z uwzględnieniem czasu potrzebnego na jej uruchomienie. Zajmuje się tym pracownik firmy wynajmującej urządzenie. W trakcie imprezy czuwa on nad prawidłową pracą urządzenia, wysoką jakością zdjęć, a nierzadko bywa również animatorem całej zabawy.

Najczęściej fotobudkę wynajmuje się na określoną liczbę godzin pracy. Oczywiście nie wlicza się do nich czasu transportu, ani uruchomienia. Klient płaci tylko za godziny, podczas których uczestnicy imprezy mogą zrobić sobie zabawne zdjęcie. Zawsze istnieje możliwość przedłużenia zabawy. Decyzja podejmowana jest zazwyczaj na miejscu u klienta.

Koszty fotobudki

Na koszty wynajmu fotobudki składa się wiele czynników. Istotne są opcje personalizacji samego urządzenia i cyfrowych zdjęć. Na przykład na imprezy firmowe fotobudka oklejona jest materiałami reklamującymi sponsora, zdjęcia wykonywane mogą być na tle loga, a firmowa grafika komputerowo bywa umieszczana na każdej fotografii. W ten sposób otrzymuje się dodatkową reklamę, lecz rodzaj personalizacji podnosi koszty wynajmu.

Kolejnym czynnikiem kształtującym cenę są chociażby funkcje multimedialne, które oferują nowoczesne fotobudki. Możliwe staje się przesyłanie wykonanych zdjęć w postaci cyfrowej bezpośrednio do smartfonów uczestników, na ich skrzynki mailowe, albo profile społecznościowe. Świetną opcją fotobudki na wesele jest księga gości – album, w którym znajdą się wszystkie zdjęcia wykonane podczas imprezy.

Opcje dodatkowe zazwyczaj pogrupowane są w pakietach cenowych, dlatego łatwo wybrać najbardziej odpowiedni. Podstawowe koszty wynajmu fotobudki oscylują w okolicach 300 złotych. Rozbudowane pakiety kilkugodzinnej zabawy powiększają tę kwotę o dodatkowe 400 – 600 złotych, ale więcej przyjdzie zapłacić tylko za odległy transportu lub znaczące przedłużenie czasu pracy urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.