Koszule sportowe

views
0

Nasza firma oficjalnie działa na rodzimym rynku od lat dziewięćdziesiątych, ale doświadczenie w zakresie wyrobu odzieży zdobywała w przybliżeniu czterdzieści lat. Trudni się fabrykacją i dystrybucją ubrań typu koszule.

Jednocześnie koszula męska naszej fabrykacji jak też wszelkie artykuły odzieżowe z konfekcji damskiej są wyrabiane z najlepszej jakości bawełny. Nasza oferta handlowa cechuje się bogatą kolorystyką, zróżnicowaniem faktur i fasonów szytych przez nas koszul. Z tej przyczyny skrupulatnie troszczymy się o to żeby nasze koszule z jednej strony były niezwykle praktyczne, a z drugiej produkowane według obecnych trendów w modzie. Warto wspomnieć, że nasze modne koszule męskie cieszą się sporym wzięciem w obrębie stałych klientów przedsiębiorstwa.

Charakterystyczną aktywnością naszego zakładu jest wyrabianie koszul stosownie do oczekiwań naszych klientów. I tak w naszej propozycji oferujemy usługę szycia na miarę , oraz przyjmujemy zamówienia na koszule firmowe i tzw. koszule służbowe stosowane w służbach mundurowych.

Nasze przedsiębiorstwo od dawna finalizuje kontrakty na produkcję markowych koszul firmowych, na których podług wskazówek klienta jesteśmy w stanie wyszyć jakiekolwiek logo firmy, na wyselekcjonowanym fragmencie koszuli. Jeśli chodzi o koszule służbowe to w przeciągu wielu lat naszej pracy udało nam się nawiązać współpracę z takimi służbami mundurowymi jak policja, wojsko czy straż miejska. Wytwarzamy też koszule firmowe dla pracowników MPK i banków.

Firma w swojej propozycji sprzedaży posiada ogromny wybór modnych męskich koszul. Robimy koszule sportowe, stylowe koszule wizytowe jak również takie do noszenia na co dzień: tradycyjne, dla osób uprawiających sport, dopasowane do sylwetki . Nasze wykroje koszul idealnie wpasowują się w współczesne trendy odzieżowe.