Kruszywa budowlane

views
0

Nie oszczędzamy na sprzęcie ani na interesantach. Pracują obok nas tylko innowacyjne świetnie zaopatrzone urządzenia. Branża jaką znamy czyni, iż wszystko obok nas wykonuje się z wielkim rozmachem i z dynamicznością. Jesteśmy nowoczesną firmą z nowoczesną grupą. Sami przyrządzamy dokumentacje, otrzymujemy pozwolenia, demontujemy, zajmujemy się utylizacją niebezpiecznych materiałów, oraz doglądamy recykling na najwyższym poziomie. Jeżeliby dorzucić do tego skutecznie zaaranżowaną logistykę i transport ciężki – mamy całkowity łańcuch postępowań.
Specjalizujemy się w transporcie budulców do robót na budowie. Do dyspozycji mamy samochody ciężarowe o ładowności 25 ton, zaś maszyny do załadunku ze świadectwami dopuszczającymi do przewozu budulców ciężkich. Nasze wyspecjalizowane pojazdy zapewniają realizację szybkiego transportu kruszywa i budulców drobnych. Posiadamy OC przewoźnika uwzględniające specyfikę naszej realizacji oraz licencję na realizowanie transportu masywnego.
Nasza nazwa bezspornie definiuje energię, profesjonalizm i konsekwencję naszych postępowań. Naszą regułą jest kompleksowość usług, a kontrahenci nie kłopoczą się o stronę formalną oraz wykonawczą powierzonych nam zadań. Organizacja naszej jednostki powoduje, iż pełnia robót rozwiązuje się w naszym kręgu. Rozbiórki oraz wyburzenia, które średniemu gościowi wiążą się z czymś posępnym, u nas są czystym.