Metoda żelowa zdobienia paznokci – co warto o niej wiedzieć

Metoda żelowa zdobienia paznokci – co warto o niej wiedzieć

1 views
0

Coraz więcej pań korzysta z usług profesjonalnych i fachowych manicurzystek, które fachowo dbają o ich paznokcie. Obecnie, bardzo popularna jest metoda żelowa zdobienia paznokci, z której chętnie korzysta wiele pań na całym świecie. Jak to wygląda w praktyce i jak dzięki niej mogą wyglądać nasze paznokcie? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Metoda żelowa zdobienia paznokci

Metoda żelowa zdobienia paznokci jest bardzo popularna wśród pań, które „oddają” się w profesjonalne ręce manicurzystek. Za sprawą specjalnego żelu, który nakładany jest na płytkę naszych paznokci można nie tylko je przedłużyć w znaczący sposób, ale i stworzyć na nich prawdziwe arcydzieła sztuki. Co ważne, taka metoda utrzymuje się bardzo długo na naszych paznokciach – nawet do 4 tygodni, dlatego też, wiele pań docenia, iż dzięki niej oszczędza sporo czasu.

Ciekawe zdobienia

Fachowe manicurzystki dzięki tej metodzie tworzą piękne, kolorowe wzory, które bardzo często zachwycają klientki. Żelem można wykonać masę tysięcy wzorów, zdobień, które pasują do wielu okoliczności. Obecnie, panie chętnie stawiają zarówno na klasyczny manicure, jak i na bardziej ekstrawagancki i zauważalny. Modne są zarówno delikatne dodatki w postaci wzorów np. na jednym palcu (serdecznym lub wskazującym), a także zdobienia i wzory na wszystkich palcach naszych dłoni. Co ciekawe, w ten sposób można ozdobić zarówno paznokcie na naszych dłoniach, ja i stopach. Dzięki temu można stworzyć bardzo ciekawy i spójny manicure i pedicure jednocześnie, który świetnie prezentuje się szczególnie latem, gdy częściej i chętniej odkrywamy nasze dłonie i stopy.

Ile kosztuje taki manicure?

Decydując się na zdobienia w dobrym zakładzie manicure nie wydamy zbyt wiele. Powszechnie taki manicure ze zdobieniami to wydatek rzędu od około 30 do 100 zł. Oczywiście wszystko zależy od konkretnego zakładu, materiałów na których pracują stylistki paznokci oraz od umiejętności osoby, która je wykonuje. Jednak nie jest to wydatek duży, dlatego też coraz więcej pań zamiast malować paznokcie w zaciszu własnego domu – odwiedza gabinety kosmetyczne, w których wykonywany jest taki piękny manicure i który przetrwa spokojnie na naszych dłoniach do 4 tygodni. Dodatkowo, wiele pań uznaje to jako chwilę za siebie i inwestycję we własny wygląd i samopoczucie. Warto bowiem pamiętać, iż dłonie są ozdobą i wizytówkę każdego z nas, dlatego manicure powinien być zawsze zrobiony schludnie i precyzyjnie. Nie ma tu więc mowy o jakiś odpryskach czy pęknięciach, jeżeli jest wykonywany prawidłowo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda żelowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.