Niebrzydkie liczby urodzenia

views
0

Żeby nie mówić bez przykładów zobaczmy jak prezentuje się na przykład czwórka. Liczba urodzenia 4 – lubi kierowanie ludźmi i bez skrupułów dąży do osiągania najwyższych stanowisk. Jest to osobnik uparty w każdych egzystencjalnych sprawach. Cechuje go wytrzymałość na sytuacje nerwowe. Wybitna umysłowość. Horoskop numerologiczny i liczba w numerologii takiej istoty ludzkiej opowiada o sile ludzkiego charakteru.

Starożytni zaobserwowali, że wszystko co ma miejsce we wszechświecie dobrze by było mierzyć lub policzyć. Wszelką istotę bytu na Ziemi można poznać przy pomocy liczb. Wykorzystując tą wiedzę sporządzili ponadzmysłową naukę zwaną numerologią. Odpowiednio do tej nauki na dowolną osobę oraz na dowolną rzecz działają liczby oraz każdy jest z wieloma dozgonnie lub rozdzielnie powiązany.

Dla mnóstwa osób numerologia nie jest nauką, a pseudonauką. Podają bez liku przykładów, które w swojej istocie mają za poruczenie dowodzić, że nie uchodzi wierzyć w to, że cyfry mają coś wspólnego z linią życia ludzkich istot. Podają mianowicie ten przykład, że jakkolwiek Vincent, to jedno miano, a jednak w horoskopie numerologicznym wibrują w zupełności inaczej. Jaka jest wiarygodność tego nie wie nikt. Chociaż na stronach ale NUMEROLOGIA znajdują się opisy tego w jaki sposób wibrują szukane liczby a także w jaki sposób je wyliczyć.

Numerologia pozwala obliczyć wszystko nawet nazwy własne na przykład liczbę imienia i nazwiska. Aby to zrealizować należy znać właściwe literom liczby. Należy wykonać to następującą metodą. 1 = A J S, 2 = B K T, 3 = C L U, 4 = D M V, 5 = E N W, 6 = F O X, 7 = G P Y, 8 = H Q Z , 9 = I R. Za pomocą takiej normy trzeba przekształcić jakikolwiek wyraz, a wykonuje się to w następujący sposób. Jaka jest przeto liczba imienia i nazwiska niewiasty której imię to Karolina? Imię Karolina a więc K = 2; A = 1; R = 9; O = 6; L = 3; I = 9; N = 6; A = 1, czyli wyliczamy 2+1+9+6+3+9+6+1 = 37; Gdyż numerologia nie dostrzega tej liczby to jesteśmy zmuszeni ją skrócić dodając trzy i 7 co daje 10. Numerologia nie bada jednocześnie liczby dziesięć, a więc tą skracamy sumując 1 a także zero, co wyniesie ni mniej ni więcej tylko 1. Oznacza to, że NUMEROLOGIA liczba nazwiska wynosi stanowi jeden.

Nie posiadamy tutaj miejsca na to, aby opisywać wszystkie cyfry. Nie mniej jednak opiszmy określony przykład. Ujrzyjmy jak wibruje urodzeniowa liczba osiem. Numerologia 6 – jeżeli NUMEROLOGIA liczba w numerologii jest osiem, wtenczas tworzymy parę z człowiekiem o duszy artysty. Szalenie często ósemka ta darzy istoty ludzkie hipnotycznymi talentami. Odpowiednia przenikliwość a także wręcz ogromna konsekwencja to także właściwości tych ludzi.